ГАЛЕРИЈА: Најжешката медицинска сестра во светот

Повеќето мажи ги наоѓаат медицинските сестри многу секси, но нема маж што оваа медицинска сестра нема да ја најде за атрактивна. 

​Се вика Карина Лин и доаѓа од Тајланд, а изгледа неверојатно жешко.

ГАЛЕРИЈА: Катерина е најжешката девојка од Неготино

Катерина Астаргиева има 20 години и доаѓа од Неготино. Иако е висока само 164 сантиметри, работи како модел. Недостатокот во сантиметри го надополнува со облини. Погледнете ги фотките од плажа, иако се лански

ГАЛЕРИЈА: Непрепознатлива - вака изгледа Нермин од серијата на Сител во приватниот живот

Лудата Нермин од серијата на Сител, „Зет домазет“ е сосема поинаква во реалноста. Разгалената богаташка во приватноста има црна, а не руса коса, таа е една од најпознатите театарски актерки во Турција и има сосема поинаков стил.

Нејзиното име е Еврим Доган.

ГАЛЕРИЈА: Ова е НАЈЖЕШКАТА полицајка во светот

Саманта Сепулведа е њујоршка полицајка. Со атрактивниот изглед, фотографиите кои ги постира секојдневно е вистинска сензација на инстаграм. А славата ја започна од кога New York Post ја објави приказната за жена полицајка со неверојатна убавина.

Популарно