ФОТО: Сека Алексиќ со неколку килограми вишок во костим за капење

Пејачката Сека Алексиќ и по скоро една година од породувањето на првото дете, не многу се грижи за килограмите.

Имено, за Сека воопшто не се важни коментарите дека има вишок на себе на кој треба да поработи, туку напротив таа го истакнува токму тоа и нема комплекс да се соблече во костим за капење.

Напротив, избира ултра тесни модели на костими кои оцртуваат се на неа. Овој пат позираше во бело монокини од кое извираат облини, а за обожавателите е вистинска кралица и пример како треба да изгледа вистинската жена.

Инаку, освен тоа што ужива покрај вода и се разладува од горештините заедно со синчето и сопругот, Сека секоја вечер има настапи во Будва каде ги полни клубовите.

(ФОТО) Кога се изгаснаа светлата на свадбата кај Живоиновиќ, Жељко и Јована не издржаа, а да не споделат страст

Денеска се уште топ тема во медиумите е свадбата за која зборува целиот Балкан на која присуствуваа речиси 900 гости, а меѓу нив и познатиот пар Жељко и Јована Јоксимовиќ.

Парот целото време беше заедно на прославата додека Александра и Филип славеа за нивното судбоносно „ДА“.

А во еден момент додека се угаснаа светлата тие го искористија тој момент за да разменат нежност, а фотографијата веднаш ја споделија на социјалните мрежи, погледнете.

(ВИДЕО) Наташа Беквалац објави преслатка видеоснимка од бебето Катја: На кого ви личи?

Поп-пејачката Наташа Беквалац на својот инстаграм-профил објави преслатко видео на кое се гледа нејзината 4-месечна ќерка Катја, која ја доби од краткотрајниот брак со Лука Лазукиќ, со кого се разведува, откако го обвини за семејно насилство, и тоа само месец и пол по раѓањето на нивната ќерка.

Разбирливо, видеото предизвика лавина од коментари од страна на нејзините следбеници, кои ги воодушеви играта на мајката и ќерката.

 

Zivot❤

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Популарно