ФОТО: Ноне со трудничкото стомаче ужива на Јамајка

Малечка но бомбастична, таа плени каде и да се појави, а тоа се случи и овој пат.
Некогашната поп-пејачка Ноне летово ужива на Јамајка, заедно со своето момче Рајан, кој е таму роден.  Дека е на Карипското Море, често знае да се пофали и на својот фејсбук-профил. Последните фотографии предизвикаа низа коментари на социјалните мрежи поради заоблениот стомак на поранешната пејачка и нагаѓања дека можеби е на почеток од бременост.
Со оглед на тоа дека НОне во рака држи шише вотка, останува таа да потврди дали е во блажена состојба или само малку поправена.
Ноне работи на брод во изминативе години а тоа и  овозможува да посети многу места во светот, и често споделува фотографии од местата каде што престојува.
 

На неа и кажа „Да“ во Лас Вегас пред 3 години - ова е сопругата на Тони Цетински

Дубравка е третата сопруга на популарниот хрватски пејач Тони Цетински, а се венчале во Лас Вегас пред три години.

Оние кои ги познаваат велат дека Дубравка и Тони се навистина романтични. Таа е способна жена која ужива да работи на кариерата на Тони.

Дубравка е позната по тоа што не сака да се овојува од својот сопруг, а еден со друг се поддржуваат и на друштвените мрежи.

За него тајно се омажила - Драгана пред Тони била во врска со овој политичар

Фолк ѕвездата Драган мирковиќ имала голема љубов пред бракот со бизнисменот Тони Бјелиќ. Врската со овој човек траела 10 години. Станува збор за бизнисмен, политичар и некогашна ѕвезда, менаџерот Зоран Башановиќ. Драгана и Зоран биле заедно во деведесетите години од минатиот век. Во тоа време, Башановиќ на Драгана освен момче ѝ бил и менаџер.

Но, по кратко време Драгана го запознала Тони со кој се омажила во тајност и без голема проследеност од медиумите. Денес, Драгана и Тони имаат две деца, ќерката Мануела и синот Марко.

„Нема веќе да молчам“ - сопругата на Мирослав Илиќ конечно открила се за неговата љубовница Мирјана

Гордна Илиќ конечно открила што мисли за тоа што нејзиниот сопруг Мирослав ја изневерувал со Мирјана Антовиќ.

-Која е таа Мирјана Антовиќ? Немам јас врска со тоа. Јас сум малку, малку или на Марс или паѓам од Марс, така што целосно ми е непозната таа информација. Ние воопшто немавме никаква криза во бракот, се каравме, но кризи немавме. Но нема да премолчам, имавме жестоки кавги, најчесто околу некои ситници или воспитувањето на децата, дали кучето е прошетано и такви некои работи. Сериозните работи многу полесно ги решаваме, отколку ситниците. Прв секогаш попушта Мирослав. Јас сум многу тврдоглава, дупли Овен во хороскоп. Обично ми велат: „О, мој Боже, баше е тешко да се биде во брак со него“, а никој не го прашува него како му е со мене - изјавила Гордана за српски „Блиц“.

Популарно