Секс позата на Накова ќе ве избезуми!

Атрактивната манекенка Александра Накова не заспива мирно ако не ги израдува своите обожаватели на социјалните мрежи со некое провокативно фото- изненадување.

Па така, овие летни и жешки вечери Накова не ја фаќа лесно сон и на високите температури добива и жешки мисли или пак желби…

Да не е сама во помислата, згодната манекенка  несебично дели со следбениците што и паѓа на ум, а дека е слободна во своите фантазии потврди со врела секс поза за која и самата остана без објаснување.

Дали за неа во фокусот е уметноста на голите тела или пак она што го посакува, најдобро си знае самата…

(ВИДЕО) Скока Марјана СКОКААТ И НЕЈЗИНИТЕ ОГРОМНИ ГРАДИ!(ВИДЕО)

Водителката Марјана Станојкоска се уште споделува фотки од летен одмор.

Овој пат направи да им испаднат очите на фановите, кога објави забавено видео од скок.

Скока Марјана, скокаат и нејзините огромни гради!

ФОТО: Бикинито не може да ги задржи - градите на Марјана течат од сите страни

Лото девојката Марјана Станојковска има омилена поза за фотографирање на плажа во бикини.

И додека пак се фотографираше, на Марјана едната града целосно и излезе од бикинито, па присутните ги почести со убава глетка.

Неодамна Марјана позираше во иста положба, но некако успеа да го сокрие деколтето, а овојпат не се ни потруди.

Популарно