ФОТО: Македонската Карлеуша обичниот костим го вовлече во задникот

Ја нарекуваат македонската Карлеуша, а во својата уникатна провокација, доста потсетува на српската дива

Марина Тошиќ, со секоја  нова фотографија на социјалните мрежи е празник за очи за посилниот пол, па така меѓу најновите објави повторно бомбардира со провокација, само овој пат со задникот..

Тамара е бремена по втор пат!

Македонската поп-пејачка Тамара Тодевска е бремена вторпат. Таа оваа вест ја потврдила, пренесе „Женски магазин“.

„Сè уште не знаеме дали е момче или девојче, ама пресреќни сме. Хана ќе си има друштво“, рекла Тамара.

Тамара и нејзиниот сопруг Александар Димитровски веќе ја има ќерката Хана, родена во април 2016 година.

ФОТО: Лепа Брена се пофали, фановите шокирани

Лепа Брена го посетува црногорското и хрватското приморје.

Полуларната пејачка им се пофали на фановите со својот плен кој со пријател го уловила во Јадранското море. Имено, Брена со пријателот улови огромна риба, а нејзинтие фотографии сите ги изненадија.

Популарно