ФОТО: Анастасија се анесе и покажа премногу

Додека се подготвувала за убав вечерен помин, Анастасија Буџиќ сними неколку провокативни слики.Членката на групата „Моделс“, Анастасија Будиќ, постираше на својот Инстаграм профил, неколку слики од Ибица, а најголемото внимание привлече селфито на кое некогашната учесничка на „Фарма“, покажа и повеќе од што требаше.

Оскудно облечена и без градник, Анастасија се подготви за убав провод

ФОТО: Бекамови трошат богатство во Црна Гора

Викторија и Дејвид Бекам вчера во попладневните часови слетаа на аеродромот во Подгорица од каде се упатиле на Свети Стефан, каде престојуваат во еден од најлуксузните хотели на црногорското приморје.

Тие веднаш по доаѓањето во хотелот заминале на плажа каде што Викторија ги направи првите фотографии.

Во луксузниот ресорт во кој престојуваат Бекамови ноќевање во делукс апартман чини околу 1800 евра по лице, а пристапот до плажата е дозволен исклучиво на гостите.

ФОТО: Бремената Цеце Орешкова позираше разголена

Една од најубавите македонски манекенки, Цеце Орешкова се соблече во поодмината бременост. Секси црно-белите фотографии кај што позира со сопругот Кристијан Георгиев, облечена во долна облека, ги сподели на социјалните мрежи, а тие наидоа на позитивни коментари и реакции.

Убавицата и нејзиниот избраник следниот месец ќе станат родители. Полот на бебето го чуваат во строга тајност, а на вечна љубов се заколнаа во 2015 година.

ФОТО: Ананстасија Ражњатовиќ без градник

Анастасија Ражнатови на Инстаграм објави ново селфи без градник.

Ќерката на Цеца позира во елегантен фустан, а за фотографијата заработила повеќе од 20.000 лајкови.

Анастасија Ражнатовиќ објави фотографија во бикини од одморот во Солун. Ќерката на српската пејачка Цеца, покрај тоа што ги посетува плажите, ужива и во ноќниот живот и специјалитетите.

На своите многубројни обожаватели редовно ги споделува највпечатливите моменти од одморот.

На најновата фотографија таа се фотографирала во бикини, а под фотографијата напишала:

„Само еден бакнеж е потребен да се заљубиш во мене“.

Популарно