ВИДЕО: Сопругата и љубовницата се здружија против него!

Од Кина е објавено видео во кое главни улоги се жената, мажот и љубовницата. Жената не ја нападнала љубовницата како во повеќето случаи, туку двете се здружиле против него и го одрале на среде улица.Дамите го извадиле на улица и почнале да го маваат со што ќе стигнат и го искинале. Погледнете каков спектакл од одмазда било ова:

(ВИДЕО) Бабата која ја спасуваат спасувачи од гумен фламинго стана хит на интернет

Оваа бабичка си купила гума за пливање во форма на Фламинго - истата популарна гума која модните блогерки ја форсираат цело лето 2017 на социјалните мрежи, а потоа приредила вистинско шоу на плажата, кое сега откако е снимено на драго срце го гледа и се смее целиот свет. Долго време ѝ требало за удобно да се смести во гумата, а веќе во следниот момент ги гледаме спасувачите како се движат накај неа...

ВИДЕО: Продавачка во цвеќарница го крена здолништето и ја покажа тангата, па седна на КАКТУС!

Ова сигурно е една од најсмешните скриени камери досега. Всушност, една убава девојка која работи како продавачка во цвеќарница рекламира кактуси. На секој маж што ќе помине му демонстрира, односно го крева здолништето и со задникот седнува на кактусот.

Реакциите на мажите се неверојатни...

ФОТО: Убава, позната, богата, а толку скржава

Една од најпосакуваните и најплатените манекенки, Кендал Џенер тврди дека му дала бакшиш на шанкер во локалот Baby’s All Right во Бруклин, што го посетила, но трговскиот објект пушти на „Инстаграм” слика на сметката и напиша „Не заборавај да му дадеш бакшиш на шанкерот”.

Барот пушти слика на сметката на Џенер во вредност од 24 долари. Џенер не отстапи и тврдеше дека дала бакшиш во готово, иако сметката била платена со картичка.

Популарно