ФОТО: Познатиот македонски актер го стави потписот во матично

Пред неколку месеци  познатиот македонски актер и музичар ја побара раката на својата сакана и тоа јавно на една забава под отворено небо.

Оваа 2017 година посведочивме и слушнавме за многу венчавки, свршувачки, новородени бебиња, а кога е за убаво веста секогаш се шири со брзина на светлината.

Една таква вест викендов сподели и познатиот актер и пејач Кирил Трајковски Максим или попознат како Марлон Брандо, кој го стави потписот во матично и стана сопруг на убавата Ирена Донческа.

Кирил го јавна првиот бран од брачниот живот, а дали двојката ќе прави и свадба, засега останува непознато.

Чинот од матично тазе младоженецот го објави на Фејсбук, по што на честитките им нема крај.

Инаку, актерот во своето срце покрај Ирена ја има и слатката ќеркичка Дара!

(ФОТО) Ријана и милијардерот Хасан се кријат под чадор додека излегуваат од хотел во Лондон

Очигледно изјавите на Крис Браун не можат да ѝ наштетат на среќата со милијардерот Хасан Џамел.

Хасан упорно се обидуваше да ја сокрие и заштити Ријана:

Долго време немавме видено тазе фотки од парот, а папараците конечно ги уловија додека излегуваат од хотел во Лондон.

Хасан упорно се обидуваше да ја сокрие и заштити Ријана:

Долго време немавме видено тазе фотки од парот, а папараците конечно ги уловија додека излегуваат од хотел во Лондон.

(ФОТО+ВИДЕО) Дали е ова нормално: Светска убавица фатена со синот

Една од најубавите жени, некогашната манекенка и модел Хајди Клум (44) е на одмор со децата на луксузниот остров Сен Бартлемима. Иако Клум без исклучок се појавува секој ден на плажа со ултра секси костими, она што го провлече вниманието на папараците и  гостите на острвот е односто со нејзиниот син Хенри (12).

Ова предизвика бројни негативни коментари на социјалните мрежи, а најгласни беа оние кои не поддржуваат толкаво интимизирање на родители и деца.

 

We LOVE you St.Barth Thank you .... until next time !!!!!! 😘 #familievacation #Love #fun #Thefastest10daysever

Un post condiviso da Heidi Klum (@heidiklum) in data:

ФОТО: Синот на Брена објави на Инстаграм полуголи слики

Помладиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ се пофали на својот инстаграм-профил дека успеал да симне дури 42 килограми откако се стави на ригорозна диета поради вишокот килограми.
По се изгледа тој и покрај добриот резултата не застана таму туку продолжи со работа и се пофали повторно.

 

 

🙏👊💪

A post shared by Viktor Zivojinovic (@viktorzivojinovic) on

Популарно