(ВИДЕО) Најсилниот човек на светот има снага од 260 коња и секс по 15 пати дневно

Овој маж тврди дека е најсилен на светот и дека медицински е потврдено дека има сила од 260 коњски сили, или 30.000 луѓе.

Не смее да работи, затоа што поради евентуалното несогласување со шефот, може да го наљути и да го убие. Мора да се секса 15 пати дневно за да преживее…

И денеска студено со шанси за дожд, од утре...

ВРЕМЕТО ДЕНЕСКА

Променливо облачно и свежо, со умерен до засилен северозападен ветер, повеќе изразен во источните делови. Кон крајот на денот облачноста ќе се намали.

Т-мин. од 2 до 12, а т-макс. од 14 до 23 степени. УВ=5

СКОПЈЕ

Променливо облачно со умерен до засилен северозападен ветер. Т-мин. 7, а т-макс.  до 20 степени.

ВРЕМЕТО ВО НАРЕДНИТЕ ДЕНОВИ

За време на викендот ќе има преодно стабилизирање на времето со свежи утра и благ пораст на дневните температури. Нов влажен бран се очекува во понеделник.

(ВИДЕО) На сите им бил сомнителен претешкиот куфер: Кога го отворија имаа што да видат!

Еден маж се обидел преку граница да ја прокриумчари својата жена и тоа во куфер.

Неодамнешната снимка од границата меѓу Турција и Грузија која ја снимиле безбедносните камери, покажува како 47-годишен човек влече куфер и ја поминува пасошката контрола без проблеми.

На граничарите им станал сомнителен дури кога заминувал, а претешкиот куфер му се заглавил во еден момент меѓу ѕидот и врата.

По претресот полицијата во куферот ја пронашла неговата 27-годишна жена, за која се утврдило дека е вмешана во тешка сообраќајна несреќа и дека е барана од полицијата.

Се наведува дека таа возела во алкохолизирана состојба и притоа прегазила пензионер кој починал.

(ВИДЕО) Сите во шок: Пријовиќ на телевизија откри како Филип ја изгубил невиноста!

Аленсандра Пријовиќ покрај тоа што откри дека не е бремена од Филип Живојиновиќ, одговори и на уште неколку провокативни прашања од Огнен Амиџиќ.

Имено, водителот сакаше да открие колку таа добро го познава своето момче, па се фати за работа.

Најинтересно беше прашањето како наследникот на Боба ја изгубил невиноста. Верувале или не, Александра изјави дека тоа се случило пред неговата петнаесетта година.

Погледнете ја снимката:

Популарно