ФОТО: Кардашијан се соблече потполно гола и се качи на...

Најпознатата старлета и џетсетерка во светот, Ким Кардашијан повторно се разголе.

Кога сите помислија дека Ким Кардашијан и дефинитивно се променила, таа повторно се фотографирала целосно гола, и тоа на дрво.

Нејзината фотографија во стилот на Џејн од Тарзан, за 10 часа собрала повеќе од милион лајкови.

(ВИДЕО) Скока Марјана СКОКААТ И НЕЈЗИНИТЕ ОГРОМНИ ГРАДИ!(ВИДЕО)

Водителката Марјана Станојкоска се уште споделува фотки од летен одмор.

Овој пат направи да им испаднат очите на фановите, кога објави забавено видео од скок.

Скока Марјана, скокаат и нејзините огромни гради!

ФОТО: Бикинито не може да ги задржи - градите на Марјана течат од сите страни

Лото девојката Марјана Станојковска има омилена поза за фотографирање на плажа во бикини.

И додека пак се фотографираше, на Марјана едната града целосно и излезе од бикинито, па присутните ги почести со убава глетка.

Неодамна Марјана позираше во иста положба, но некако успеа да го сокрие деколтето, а овојпат не се ни потруди.

Популарно