ФОТО: Вака изгледаат оргиите во вилата на „Кралот на Инстаграм“

„Кралот на Инстаграм“, Дан Билзериан  се прослави со објавување на фотографии на социјалните мрежи од својот бурен начин на живот.

Тој објави фотографија на која лежи покрај еден куп голи жени од кои едвај се гледа.

Билзериан себеси се нарекува Плејбој на Инстаграм, а досега има собрано 15, 7 милиони следбеници.

(ВИДЕО) Наташа објави мокра слика во топлес!

Шавија во мини долниот дел од бикинито, излезе од базенот и ги возбуди сите мажи.Наташа, секојдневно ги излудува оние од посилниот пол на Инстаграм, а жешките температури и разладувањето во базен или во море, и тоа како им одат во прилог.

Потоа го покажа секси задникот, и се пошегува дека го „зголемила“…

Погледнете го секси видеото кое го објави на Инстаграм:

 

Follow: @natasasavijafashion

A post shared by 🔱 Nataša Šavija 🔱 (@natasa.savija) on

(ФОТО) Никогаш доста од Марјана: Водителката со нова доза сексапил

Водителката Марјана Станојковска ги излуде мажите на социјалните мрежи.

Секој пат одново и одново изненадува со сексапилни фотографии, а на нејзините обожаватели никогаш не им е доста.

На најновата фотосесија Марјана предизвикува во жолт костим за капење, кој едвај ги собра нејзините бујни гради. Од сите агли ги покажа облините, а бројните фанови останаа со подотворена уста.

ВИДЕО: Гола на сцената на „Пинкови ѕвезди“

Андријана на сецната на „Оинкови ѕвезди“ ја отпеа песната „Мое једино“ од бендот „Министерке“, а кога ја виде на сцена, Калиниќ ја одмери од глава до пети и рече:

„И тогаш, како и ти, Милане, работи си ја работата нормално, излези, зборувај, најави…

Жирито беше воодушевено со настапот на Андријана, а Маја Николиќ изјави:

„Што да се каже, девојката е прекрасна и презгодна и не мора да мрдне со струкот ниту со колковите. На некого просто Господ му даде се.

Погледнете го настапот на Андријана Радонјиќ:

Популарно