ФОТО: Се здебели до непрепознавање и се стегна во кратко и отворено мини

Иако со месеци води битка со вишокот килограми, на пејачката воопшто не и пречи да се стегне во тесно мини.

Мараја Кери веќе неколку месеци води битка со вишокот на килограми, но очигледно тоа не ја спречува да одбира облека која ги открива сите несовршености на нејзиното тело. 

Мараја била видена во Лос Анџелес заедно со момчето Брајан Танака. Краткото фустанче воопшто не и ласкаше на нејзините нозе. Тоа не ѝ било доста па одбрала фустан со длабок пресек кој уште повеќе ѝ ги открил облините.

Иако фустанот делува дека ќе пукне во секој момент, Мараја им се смешкаше на папараците и ни за секунда не ја испуштила раката на Брајан бидејќи очигледно имала проблем и со превисоките потпетици.

ФОТО: Фифи смени имиџ - стана русокоса

Фифи Јаневска се одлучи за голема промена, па така од црна, косата ја обои во руса.

Фифи веќе неколку години живее и работи во Шведска каде што повремено има и музички настапаи.

Со фотографии на социјалните мрежи се пофали со новата фризура.

Погледнете како изгледа сега:

ФОТОГРАФИЈАТА на Сашко Коцев што ќе ви го стопли срцето

Новата година за актерот Сашко Коцев почна поразлично од сите останати, а причината за тоа е што ја дочека и почна со најголемото богатство во своите раце – ќеркичката Јоана.

Сашко и неговата сопруга Смилјана кон средината на месец октомври минатата година се остварија во улога на родители.

Сега, по речиси три месеси од нејзното доаѓање на свет, тато Сашко одлучи Нова година на своите следбеници и пријатели на социјалните мрежи да им ја честита со една уникатна фотографија со неговата најголема љубов, односно фотографија од неговата рака и нејзиното малечко и слатко стапалце.

ФОТО: Анџелина го замени Бред со овој маж!

Анџелина Џоли и Бред Пит повеќе од година дена веќе не се заедно, но спорд некои шпекулациии, изгледа дека Анџелина веќе си најде утеха .

Имено секој тргнал по свој пат а како што се вели Џоли времето го поминува со еден поет и режисер. Многумина ќе се изненадат кога ќе го видат ова момче кое е помладо од Џоли 4 години, но шпекулациите велат дека тие двејцата се во врска.

Сепак блиските соработници на Џоли тврдат деа тие двајцата се само пријатели, па останува да почекаме и да видиме.

Популарно