(ВИДЕО) Чизми од 8.500 евра, градник во форма на пенис, гаќи и стриптиз: Карлеуша направи незапамтен хаос во Белград

Како што и најавила Јелена Карлеуша вчера направила шоу за паметење, фановите имале што да слушнат, но и што да видат.

Јелена на бината се појавила во уникатни "Сен Лоран" чизми кои чинат 8.500 евра, и изработени се само 20 парови.

Тоа било само најавата за вечерта која долго ќе се памети.

Заеднo со своите танчерки Карлеуша направила атмосфера за паметење.

За крајот на концертот го оставила најдоброто, качила момче од публиката и го соблекла, а тотален хаос настанал кога облекла градник во облик на пенис.

 

 
 
 
 
 

🎥📸🎥📸

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Сопругата на Бира Чорба се самоубила откако дознала дека...

Десет години по смртта на оставената сопруга на Бора Чорба, Драгана Ѓорѓевиќ, односно по нејзиното самоубство. Драгана починала во сон откако испила голема доза таблети за смирување.

Нејзините соседи изјавиле тогаш дека периодот пред смртта Драгана била воздржана, не разговарала со нив, иако била пристојна. Се гледало дека е депресивна и дека ѝ е тешко. По разводот на 5 февруари 2007 година живеела со ќерката и синот многу поповлечено од претходно во станот кој им го оставил Бора.

На влезната врата наместо име и презиме ставила натпис „Да ја зачуваме насмевката“, а над него детелина со четири листа.

Драгана му помогнала на Бора да се излекува од алкохолизмот, била покрај него кога бил на врвот на кариерата, но и тоаш кога немале што да јадат. Ја дотолчило кога дознала дека ја остава за жена помлада од неа цели 28 години.

Драгана и Бора Чорба важеа за контроверзен пар, а се запознале уште како средношколци, но врската ја почнале кога таа се развела од првиот сопруг.

ФОТО: Карлеуша дебела, а гола во ТЛЗП

Иако, како што самата призна, има некоколку килограми повеќе, на Карлеуша не и пречи да се покаже речиси гола. 

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно го сврте внимението кон себе. Контроверзната ѕвезда гостувајќи во шоуто „Твоето лице звучи познато“, дојде со целосно прозирен коминиозн на “Гучи“.

Присутните гледале во нејзината долна облека, а кога се свртела одзади, со газето на мегдан, коментарите биле „Сега е јасно зошто таа има преку милион следбеници на Инстаграм’.

ФОТО Сека Алексиќ без грам шминка - убавица или бабарога?

Популарната српска пејачка Сека Алексиќ утринава објави фотографија од кревет, сеуште во пижами и без шминка.

Таа  моментално е во Париз а поз фотографијата напиша „Bonjour Paris“ 

Оваа фотографија за само еден час има повеќе од 10.000 лајкови, веројатно на нејзините фанови им се допаѓа повеќе без шминка.

Популарно