ФОТО: ТВ Алфа го испрати Груевски во ПЕКОЛОТ!

Лидерот на ВМРО ДПМНЕ вечерва гостуваше на ТВ Алфа и ги изнесе своите ставови и ставовите на партијата околу изборниот пораз и иднинаната на Македонија. Додека Груевски и новинарот разговараа на сериозни теи, на програмската шема се појави следното:

ВИДЕО: Забележал како згодна девојка пуши на плажа и направил нешто ЛУДО!

Легендарниот Реми Гаљард е еден од ретките шегаџии на интернет кој за своите местенки не користи актери.

Во следното видео Реми се облекол како пожарникар, и со апарат за гасење пожар им ги гасел цигарите на луѓето.

Започнал со една атрактивна девојка која лежела и пушела цигара на плажа, а погледнете како сè завршило…

ВИДЕО: Татко тајно ја снимал собата на бебето – она што го правела мајката е запрепастувачко

Секој родител знае дека заспивањето на бебето некогаш претставува голем предизвик. Секако, од внимателност никогаш доста, бидејќи ако бебето не е во црвст сон, за неколку минути може да се разбуди и да се расплаче.

Токму тие ситуации ја научиле оваа мајка да биде внимателна.

Сепак, нејзиниот сопруг не можел ни да замисли колку е таа креативна во своето шушкање, додека не ги видел снимките од сигурносните камери, кој потоа ги објавил на друштвените мрежи.

До видеото напишал:

-Кога имате камера во домот, најдобрата работа е да ја гледате сопругата додека се искрадува од собата на бебето, откако го заспала. Понекогаш мора да вложите напор за да излезете, иако можеби не сте свесни за тоа.Сега ми се јавуваат и од војска за та да ги научи на оваа вештина, напишал таткото на Фејсбук.

Можеби сепак претерува, но еве проценете сами:

Популарно