(ВИДЕО) Очувот ја киднапирал и 19. години брутално ја силувал и тепал:Розалин со него родила осум деца и има важна порака за сите жртви на злоставување

Хенри Мишел Пијет (62) кој е овинет дека имал односи со својата пасторка Розалин Мекгинис (33) кога имала 12. години, е уапсен во Мексико и предаден на САД.

Мекгинис била негов заложник и ја силувал и искористувал цели 19. години, а ја киднапирал во 1997. година од училиште.

Розалин за време на таа врска родила осум деца. Таа 19. години трпела секојдневни сексуални злоставувања, ќотек и тортура а за време на престојот во Мексико била ранета и’ со нож.

ВИДЕО: Сурова мајка уловена на камера како си ја тепа 2 годишната ќеркичка

Ужасот континуирано се случувал во семејството Тулумбаш во северното гратче Ѓокчебеј додека таткото бил на работа. 32-годишниот Ердем се посомневал кога во неколку наврати забележал модринки на телото на ќерката, по што одлучил да постави скриена камера во куќата.

„Каде ми е метлата? Пак ли си ми ја зела метлата?“, се слуша на снимката врескањето на мајката, што била една од причините за да почне да ја тепа беспомошната ќерка. Очајниот татко случајот го пријавил во полиција, по што против мајката монструм е покрената судска постапка.

Популарно