Маријана: Сексот со возачот на автобусот ќе го памтам до крајот на животот

Се викам Маријана и имам 20 години. Пред еден месец патував на море за Будва со намера да си поминам лудо.

На денот на патувањето облеков маица со големо деколте и кожни панталони кои совршено го истакнуваа мојот задник. Ги чувствував погледите на сите мажи во мене. Сепак единствен кој ми западна за око беше возачот на автобусот. Висок, крупен човек, околу 40 години, делуваше како да може да ги задоволи моите сексуални фантазии. Седнав на првото седиште и веднаш се впуштив во разговор со него, кој постепено помина во флерт. Се викаше Небојша и беше од Белград, баш како и јас.

„Кога стигнавме понуди да ми ги однесе куферите во апартман. Јас секако прифатив, затоа имав јасен план да го однесам во кревет. Кога влеговме во лифт “случајно“ го допрев неговото меѓуножје со својот задник и се возбудив, пенисот му беше во полна ерекција. Го бакнав страсно, чим влеговме во ходникот почнав да го соблекувам. Ме зема во раце, ме фрли во кревет и почна да ми ја кине облеката. Во момент останав гола. Работеше без милост велејќи ми само дека сум клунка желна за добар секс.“

„Осетив дека ми се ближи најубавиот оргазам во животот. Се тресев, го гребев по грбот и го гризев додека продолжуваше со исто темпо. Ме крена, ме стави на ѕид и продолжи немилосрдно. После десетина минути доживеа врв, а и ја со него. Двајцата паднавме во кревет и мртви уморни заспавме.

Се гледавме и наредните денови, а сексот беше се подобар и подобар. На разделбата му дадов свој број, се надевам ќе ме побара. Би сакала се да повториме.

Единствената причина зошто мажите сакаат секс без кондом

Сите знаат колку е важна заштитата, но некои мажи не можат да се воздржат.

Кога станува збор за страст и секс, се случува да се изостават средствата за заштита како што е кондом.

Мажите, особено во тој момент, се фокусирани на женските атрибути и страста им го “поматува” умот.

Понекогаш едноставно преовлаува животинскиот инстинкт кој како резултат на хормонски процеси предизвикува нагон за “поседување” на избраната жена.

Зошто попуштаат сопирачките?

Колку жената е попривлечна за мажот толку тој е помалку заинтересиран за употреба на кондоми.

И не само тоа, кога е привлечна за него, неговиот нагон за завршницата без прекин е многу посилен.

Сепак, треба да се има на ум дека сексот со заштита му дава целосно задоволство, бидејќи не постои “главоболка” околу различните теми кои се однесуваат на “денот потоа”.

Истражувањето потврдува: Конзументите на марихуана имаат повеќе СЕКС

Научниците повторно се решија да ја потврдат поврзаноста помеѓу сексот и марихуаната.

На основа на студиите од 2017.година утврдено е дека конзументите на марихуана, кои секојдневно ја користат оваа супстанца, почесто се впуштаат во сексуални односи за разлика од оние кои апстинираат од дрогата пишува, Си-Ен-Ен.

Сепак, ова истражување не даде јасен одговор на прашањето како конзумацијата на марихуаната може да влијае на зголемувањето на сексот и либидото.

Овојпат лиценциран терапевт за парови, одлучи да ја пронајде точната поврзаност помеѓу сексот и марихуаната. Тој го постави ова прашање на своите колеги кои дадоа стручни мислења.

„Луѓето кои користат марихуана можат да имаат повеќе секс бидејќи единствено на другите ставаат помал притисок, па имаат помалку проблеми околу изведувањето“, истакна секс терапевтката, Аманда Паскуко.

За разлика од Аманда, терапевтката Лорес игал, смета дека THC супстанцата која се наоѓа во марихуаната, влијае на дел од мозкот кој се поврзува со сексуалната возбуда.

(ВИДЕО) Возбуден пар има секс во авион на лет САД-Мексико

Брачен пар од САД во задниот дел од авионот на лет за Мексико се надевале на мирен и пријател лет, но биле сведоци на секс на пар кој седел позади нив.

Љубовниците, кои биле сместени во последниот ред, без срам започнале да разменуваат страсти.

Мајка ми и татко ми посакувале пријател лет за Мексико, а потоа ми го испратија ова, напиша Килеј Тули на Твитер, кога го сподели видеото.

Жената која што го снима видеото се смее за овој настан, а поголемиот дел од патниците воопшто не се свесни што се случува. 

Од авиокомапнијата „Силвер ервејс“ потврдија дека видеото е од нивен авион, но не го коментираа однесувањето на патниците.

Популарно