(ВИДЕО) Чудно однесување на пејачката- Еве што прави Карлеуша во кафеана

Познатата српска пејачка која вообичаено луѓето ја гледаат во клубови каде има настапи, овој пат ја забележаа и во една позната кафеана во центарот на Белград.

Но она што е чудно за сите е тоа дека пејачката во кафеана наздравуваше со вино заедно со своите ќерки Ника и Атина, како и со мајка и Дивна и тетка и.

Инаку пејачката на својот Инстаграм профил ибјави и дел од атмосферата каде во позадина свират и тамбураши, погледнете.

 

🍷🍷🍷❤❤❤ #JelenaKarleusa #Karleusastar #Karleusa @karleusastar

A post shared by JELENA KARLEUŠA | FAN PAGE (@karleusastarblog) on

ФОТО: Северина во друштво на познатиот Македонец

Северина која е во Македонија прво објави дека во Штип добила големо изненадување во хотелот во кој престојува, рози со чоколади и вино, а сега објавија фотографија со Дадар.

Она што се забележува е дека таа е драстично ослабена.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dadar ※ § (@dadar_alex) on

ФОТО: Северина доби убаво изненадување во Штип

Северина вчера пристигна на штипската Пастрмајлијада, а таму во хотелот ја пречекаа бонбони со рози и вино.

Таа изненадена од гестот ја сподели фотографијата на Инстаграм.

- Добро вечер Штип, убаво е да се биде пак во Македонија. Фала на хотелот Урбаниста за прекрасниот пречек, напиша пејачката.

ФОТО: Вака изгледала Емина Јаховиќ пред операцијата на носот

Емина Јаховиќ објави фотографија од минатото пред да направи операција на носот.

Пред 12 години изгледала вака.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Популарно