ФОТО: „Виснаа“ силиконските гради на Анабела

Со години важи за една од најзгодните пејачки на екс ју естрадата, но на градите Анабела Атијас очигледно им треба добар „ремонт“. Пејачката која уште пред многу години има „вградено“ силиконски гради, по се изгледа треба повторно да седне „под нож“.

Анабела се појавила на една забава во Белград во друштво на својот сопруг Андреја, а на себе носела проѕирна блузичка од која ѕиркале големите гради, кои да бидеме искрени, не изгледаат баш најдобро

(ВИДЕО) Бора Чорба од болница: Имам една лоша и една добра вест

Бора Ѓорѓевиќ , фронтменот на Рибља Чорба е во болница . Тој на фановите им се обрати преку социјалните мрежи 

Тој објави дека нема да може да го одржи концертот закажан за утре во Крагујевац. Вели дека е сериозно повреден и е хоспитализиран .

На своите обожаватели им порача дека има една добра и една лоша вест.

Лошата вест е дека го откажува концертот во Крагујевац, бидејќи се повредил и скршил ребра. Добрата вест, вели Бора, е дека кога ќе се опорави ќе го одржи концертот на кој ќе биде подобар од било кога. 

ФОТО: Без градник, со танга во тесни бели панталони - Карлеуша за неколку часа собра 83.000 лајкови

Јелена Карлеуша објави секси фотографии кои беа проследени со илјадници лајкови и коментари.

„Убијте ги со љубезност, успех, одличен стил и голем природен задник“, напиша пејачката на секси селфито кое го објави на својот профил на Инстаграм.

Популарно