ФОТО: „Виснаа“ силиконските гради на Анабела

Со години важи за една од најзгодните пејачки на екс ју естрадата, но на градите Анабела Атијас очигледно им треба добар „ремонт“. Пејачката која уште пред многу години има „вградено“ силиконски гради, по се изгледа треба повторно да седне „под нож“.

Анабела се појавила на една забава во Белград во друштво на својот сопруг Андреја, а на себе носела проѕирна блузичка од која ѕиркале големите гради, кои да бидеме искрени, не изгледаат баш најдобро

Тамара е бремена по втор пат!

Македонската поп-пејачка Тамара Тодевска е бремена вторпат. Таа оваа вест ја потврдила, пренесе „Женски магазин“.

„Сè уште не знаеме дали е момче или девојче, ама пресреќни сме. Хана ќе си има друштво“, рекла Тамара.

Тамара и нејзиниот сопруг Александар Димитровски веќе ја има ќерката Хана, родена во април 2016 година.

ФОТО: Лепа Брена се пофали, фановите шокирани

Лепа Брена го посетува црногорското и хрватското приморје.

Полуларната пејачка им се пофали на фановите со својот плен кој со пријател го уловила во Јадранското море. Имено, Брена со пријателот улови огромна риба, а нејзинтие фотографии сите ги изненадија.

Популарно