(ВИДЕО) Жива сум, а не сум, чувствував како да ja зезнав работата како родител: Анабела ја отвори душата за Слоба и Луна

За време на гостувањето во емисијата "Амиџи шоу" Анабела одговарала на прашања за Слоба и Луна, истакнувајќи колку е горда на својата ќерка.

- Малку се зборовите дека сум пресреќна и презадоволна како таа го поднесува ова. Длабоко верувам дека од шоуто ќе излезе како сериозна и стабилна личност. Мене ова ми е една од најчистите емоции кои сум ги видела и почуствувала во последно време - рекла Анабела за љубовта на Слоба и Луна.

На прашање кога таа најлошо се чувствувала, мајката на Луна одговорила:

- Кога побара помош од мене. Се чувствував како да сум парализирана во своето тело... Тоа беше најлошото искуство во мојот живот, жива сум, а не сум, ништо не можеш да направиш. Се чуствуваш како да си ја зезнал работата како родител, не можеш да реагираш.

ФОТО: Цеца ги покажа новите силиконски гради

Цеца Ражнатовиќ неодамна имаше нова естетска корекција – фолк пејачката ги смали градите.

Таа за прв пат се појави пред публиката во Бугарија, на концерт во Армек арената.

Бугарскиот пејач Азис ја објави првата фотографија која покажува како изгледаат градите на Цеца по корекцијата.

ФОТО: Ана Николиќ покажа дека повторно е иста како порано

Ана Николиќ зад себе остави навистина бурен период од животот. За време на бременоста таа значително се здебели, па после породувањето и беше навистина тешко да ја врати тежината која ја имаше порано.

Кога се роди нејзината ќерка Тара, пејачката веднаш почна да држи диета и да вежба. Вложениот труд покажал резултати, а сега на својот инстаграм профил објави дека повторно е неодолива како претходно.

Ана објави фотографија каде што нејзините гради се во преден план, а на неа добила само комплименти.

(ВИДЕО) Дарко Лазиќ во голо издание со тројца мажи, Ана веднаш возврати!

Дарко лазиќ и Ана Севиќ сеуште не се формално раведени, но веќе одамна не живеат под ист покрив.

Разводот помеѓу нив двајца ќе биде спогодбен и им останува да го поделат имотот, а до тогаш секој од нив ужива во слободата.

Дарко Лазиќ кој е познат по тоа што сака да се шегува, на Инстаграм објави фотографија на која е облечен во римска тога, во друштво со уште тројца мажи. Во описот на оваа фотографија пејачот објаснил дека станува збор за многу интересно снимање.

 

"NNK" in progress ❤️💋

Et innlegg delt av ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevic85)

Ана, скоро во исто време, постави фотографија на како никогаш заводливо, а потоа и видео на кое ја пее омилената песна

, од Ненад Манојловиќ.

„Некогаш еден на друг

бевме воздух и вода

сега е во прашање живот

збор слобода“.

Популарно