(ВИДЕО) ОДВРАТНО: Навивач изврши голема нужда пред полна трибина!

Неверојатно видео, кое покажува еден навивач како на тадионот извршува голема нужда, го шокираше светот и предизвка згрозување.

Споменатите сцени се снимени на Стадионорт на светлината на натпреварот од 20 коло од англиската втора лига помеѓу Сандерленд и Ридинг (1:3).

Инцидентот го потврдиле и од полицијата, а англиските медиуми наведуваат дека некои од гледачите почнале да повраќаат по несекојдневниот чин на овој навивач. Сандерленд минатата сезона испадна од Премиер лигата, а резултатите не се нешто подобри затоа што е на предпоследното место на табелата. Оваа година не оствариле ниту една победа на домашен терен па можеби поради тоа дошло до „непримерниот перформанс“ на навивачот пред 30.000 публика.

„Во војната го изгубив богатството“ призна Горан Бреговиќ:

Горан Бреговиќ денес е еден од најистакнатите музичари. Сепак, иако има сè што сака, Горан се сеќава на детството во кое не било така. „Целиот мој живот имам страв од сиромаштија. Тоа не е како

Целиот мој живот имам страв од сиромаштија. Тоа не е како

Горан се сеќава на детството во кое не било така „Целиот мој живот имам страв од сиромаштија. Тоа не е како кај нас, кога сте на улица, немате тетка да одите на ручек, немате вујко да позајмите пари. Војна е и во војната сте изгубиле сè што сте имале во еден ден. Долго време се плашев од сиромаштија. Гледајќи наназад, од страв купував премногу работи. Пред војната имав куќи, станови, бродови, автомобили. Сега веќе не се грижам за себе, имам деца и го имам истиот страв и за нив“, рече Бреговиќ  и

додаде дека поради стравот, се обидува да ги обезбеди и децата.

ШОК:Се дознаа цените на услугите на старлета

Многумина што го следеа шоуто "Парови" ја паметат девојката која сама се нарече  Сандра Медуза. Сандра не сепрослави премногу, туку поради нејзините најнови изјави, е актуелна.

Запрашана што прават луѓето за да дојдат до неа  и кои услуги ги бараат, Сандра го даде  очекуваниот одговор, најмногу и нудат пари за секс.

"Некои нудат 200-500 евра, а тоа е главно нашиот народ. Имаше и неколку странци кои ми понудија илјада до две евра, но не се согласувам со ваквите понуди - рече ѕвездата.

Сандра има воспоставено тарифи за многу  услуги, и еве како  цените одат:

- Во случај да сакате некоја секси фотографија од неа, можете да ја добиете за  100 евра. Ако е премногу за вас, таа може да ви понуди кратка снимка во долната облека која ќе ве чини двапати помалку. Што се однесува до комуникацијата со пораки  Сандра е, јасна : "Кој ќе го уплати кредит ќе може да се допишува", а освен тоа, тоа е услов дали Сандра има слободно време да остави простор за вас.

 

A post shared by Sandra Meduza (@sandra__meduza) on

Ако сакате да ја изведете на вечера која ја плаќате ВИЕ, одвоите  една зелена .

Нејзиниот задик како реклама  чини 300 евра, додека оној кој сака да ја  изнајми за 12 часа треба да плати 450 евра, но не треба премногу за да се надевате, бидејќи сексот нема да биде дел од тоа. За таа цена се разбира ќе разговорите со Сандра Медуза,таа најверојатно влегува во "Задру га 2“,

Вежба со два тањири секси задник и нозе!

Популарната холивудска актерка сигурно е доказ дека со годините можеме да се “бориме“  бидејќи таа и во нејзините 50 е со супер секси изглед.

Таа во неколку наврати изјави дека за нејзиониот изглед е “виновна“ здравата исхрана и редовно вежбање, а нејзините фитнес рутини често се појавуваат на профилот на Instagram.

За оваа вежба ви е потребна само добра желби и два картонски чинии.

"Денес е ден за забава, јас ќе ви покажам еден вежба која можете да ја направите дома Ако немате луксузна опрема можете да вежбате со две картонски чинии", изјави Хали Бери на почетокот на видеото, а потоа се "фрли "на вежбање.

Холивудската дива оваа вежба ја  наречена "slide runners", и е изведена така што  со стапалата  застанувате на чиниите,а  дланките на подот, исто како што таа прикажа во фотографијата подолу

Потоа треба да  се “движите’ со  нозете напред и назад, а оваа вежба ги активира абдоминалните мускули, но исто така ги обликува нозете и задникот.

Можете да ја изведувате вежбата на паркетот, но и на тепихот, па дури и на тревата. Хејл препорачува да направите три до пет серии дневно со 25 или 50 повторувања.

Популарно