(ВИДЕО) Георгина со секси видео им го сврти умот на мажите

Георгина Родригез не е заслужно животен патник на Кристиано Роналдо, човекот кој може да ја има секоја девојка која ќе ја посака, но ја одбра баш неа.

Георгина пред само два месеца роди ќерка и тоа е првото дете на Роналдо за кое се знае која му е мајка, но без оглед на тоа, таа денеска изгледа соврешено.

На социјалните мрежи објави видео на кое се гледа како напорно работи за да биде во топ форма, а во тоа успеа многу побрзо од очекуваното. Со оглед на тоа што сега има милион следбеници, пристигнаа и бројни коментари за поддршка.

Погледнете и сами:

ФОТО 18+: Со голите гради го нападна Бекам

Дејвид Бекам овие денови со семејството ужива на црногорското приморје, а пред неколку дена додека престојуваше во Мајами имаше мал „инцидент“.

Имено, една полудена обожавателка, штом го виде автомобилот на светски познатиот фудбалер, го отвори прозорецот и ја крена маичката.

Во колоната автомобили на Бекам му ги покажа своите големи гради, додека фудбалерот остана во потполн шок.

Популарно