(ФОТО) Станија како порно ѕведа

Работа на секоја старлета е да го привлекува вниманието на публиката со своето жешко тело. Токму затоа, Станија Добројевиќ својот Инстаграм профил постојано го полни со жешки фотографии. Сепак деновиве како да сака да ги помести своите граници.

Постојано позира во танга, без разлика дали на плажа или во нејзиниот дом.

Нејзиниот најсилен атрибут сигурно и вас ќе ве остави без здив.

ФОТО: Најќешката фитнес инструкторка во северна Европа

Атрактивната Ана се занимава со фитнес поради што и стана позната на пошироката јавност . Секако најголема заслуга за нејзината популарност имаа социјалните мрежи на кои има дури три милиони фанови.

Русокосата убавица сака да биде инспирација за сите девојки.

Ана вели дека девојките немаа потреба од пластични операции , поради тоа што фитнесот е решение за сите нивни проблеми.

 До совршена става се доаѓа со малку повеќе труд и мака.

СЕКСИ ВИДЕО: Лила во долна облека во хотел

Најпознатата македонска водителка, Лила Филиповска знае како да ги израдува своите фанови. 

Таа објави новогодишно видео во кое е најсекси до сега, а фановите и рекоа дека Софија Лорен не и е рамна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @lilafilipovska on

Популарно