ФОТО: Сите и завидувааат на задникот, но погледнете го нејзиниот тренинг

Џеј Ло со години ја носи титулата „најдобар задник во светот“ а според фотографиите кои може да ги видиме, очигледно до неа не се стига лесно.

Со тегови од неколку десетици килограми Џеј Ло ја одржува формата.

Па дами, ако сакате тело како Џенифер на речи си 50 години, знаете што треба. Врзете ги патиките и на вежбање.

ФОТО 18+: Со голите гради го нападна Бекам

Дејвид Бекам овие денови со семејството ужива на црногорското приморје, а пред неколку дена додека престојуваше во Мајами имаше мал „инцидент“.

Имено, една полудена обожавателка, штом го виде автомобилот на светски познатиот фудбалер, го отвори прозорецот и ја крена маичката.

Во колоната автомобили на Бекам му ги покажа своите големи гради, додека фудбалерот остана во потполн шок.

Популарно