ЖЕШКО ВИДЕО: Згодната српска водителка замеша со задникот во бикини

Српската манекенка и водителка, Оља Црногорац, ги израдува следбениците со еден жежок танц во бикини. 33 годишната белграѓанка важи за една од најзгодните водителки на Балканот, а видеото е само доказ за тоа.

ФОТО 18+: Со голите гради го нападна Бекам

Дејвид Бекам овие денови со семејството ужива на црногорското приморје, а пред неколку дена додека престојуваше во Мајами имаше мал „инцидент“.

Имено, една полудена обожавателка, штом го виде автомобилот на светски познатиот фудбалер, го отвори прозорецот и ја крена маичката.

Во колоната автомобили на Бекам му ги покажа своите големи гради, додека фудбалерот остана во потполн шок.

Популарно