(ФОТО) Ќерката на Топалко не престанува да провоцира: Овој пат се појави без гаќички и градник - мажи, дали сте подготвени за ова?

Хелена Топаловиќ не престанува да провоцира. 

Ќерката на Милан Топаловиќ - Топалко е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, а во последната објава  предизивика бурни реакции. Имено, Хелена облекла тегет фустан под кој не носела долна облека. 

За помалку до 24 часа собрала повеќе од 1000 лајкова. 

Погледнете...

 

☺️ 👠 @mistery_shoes @muaaleksandrakovacevic Sijaj Jadranka. 😂

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

 

💙👑 @mistery_shoes @muaaleksandrakovacevic

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

 

💆🏻

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

 

@muaaleksandrakovacevic #queen👑

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

ФОТО: Лила објави фотографија со новото момче

Најпопуларната водителка во Македонија, Лила Филиповска, својот љубовен живот го крие како „змија нозе“.

Иако неодамна објави серија фотографии од прстен, и мистерозно момче,  па се појавија гласини дека водителката се верила, сепак таа не отки ништо и некое време не објавуваше фотографии од истиот, но вчера повторно постави фотка на Инстаграм и тоа ни помоалку ни повеќе, туку стисната во прегратката на момче.

Имано таа викендов го поминува во Охрид, а оттаму сподели фотка на која мистериозно момче, на кое не му се гледа лигот ја „стега“ во прегратка.

Дали овојпат Лила ќе го открие неговиот идентитет останува да видиме.

Популарно