(ВИДЕО) Како се крадe по маркетите – обрнете внимание на плавушата со големи гради!

И покрај тоа што знаат дека насекаде има камери низ големите маркети едноставно некои луѓе не можат да се воздржат од крадење.

Дека сеуште многу се крадe е доказ видеото подолу кое навистина ќе ве запрепасти.

Посебно запазете го крајот каде една плавуша убаво ги користи своите огромни атрибути за да скрие нешто во својата ташна. Но, продавачот не е наивен.

Погледнете го видеото во продолжение!

ВИДЕО: За малку ќе ѝ излезеа градите од градникот - Рада Манојловиќ се спастри во последен момент

На едно снимање на новогодишна емисија познатата српска пејачка Рада Манојловиќ дојде во провокативно издание со што предизвика вистински хаос.

Пејачката пред да влезе да ја снима емисијата позираше пред фоторепортерите, а таму и се случил мал инцидент.

Имено на пејачката ќе и излегле градите од градникот па таа мораше да интервенира.

„Малку лево, малку десно и проблемот беше решен“, погледнете.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RADA MANOJLOVIĆ 👑❤ (@radamanojlovic.blog) on

ВИДЕО: Плавуша сакаше да наточи бензин во електричен автомобил!

Можеме да ѝ го замислиме мисловниот процес на русокосава што ѝ се одвивал во главата. Веројатно нешто во рамките на: „Кај се пуни ова глупово бе, мме… Хм, чекај, може е во гепекот…“.

Можеме да си замислиме и колку се утепала Tesla-ва од превртување очи додека гледала што се обидува да направи нејзината сопственичка.

Дневен хороскоп

Овен

Потребна ви е помош за да ги решите сите работи кои ги имате.

Покажете флексибилност кон саканата личност. За да трае вашиот брак или врска, потребно е повеќе да сте подготвени на компромис.

Направете крвна слика.

Бик

Сакате да покажете иницијатива кон нови промени и тешко ви е тоа да им го објасните на другите.

Саканата личност ви е приврзана, но како да не го гледате тоа.

Проблеми со кожата.

Близнаци

Не успевате да реализирате се што сте планирале на полето на работата и малку сте разочарани поради тоа.

Важно е да одвоите време за саканата личност, ако сакате вашиот однос да напредува.

Алергии.

Рак

Доаѓате до нови информации кои би можеле да ви бидат важни за нови професионални достигнувања.

Ако сте во врска, ќе овозможите подобрување на односот со саканата личност.

Водете сметка за забите.

Лав

Ви доаѓа нова можност за работа. Можете да очекувате подобрување на полето на финансиите.

Комуникацијата со партнерот е променлива. Пред вас е фаза во која ќе имате потешкотии врзани за недоверба и љубомора.

Можни се проблеми со кичмата.

Девица

Едно патување во странство би можело да се одложи иако на тоа и се надевавте.

Добра комуникација со личноста која ви се допаѓа. Поволен ден за средба.

Одлично се чувствувате.

Вага

Ако очекувавте прилив на пари, можеби би дошло до мали одложувања но тоа не треба да предизвика проблеми на работа.

Нова шанса за љубовна врска.

Внесувајте повеќе течности.

Скорпија

Потребно ви е време за да донесете некоја нова одлука поврзана со работата.

Ако сте во брак немате најдобар однос и многу работи ве оптоваруваат на ова поле.

Здравјето е добро.

Стрелец

Максимално сте посветени на својата работа и важно ви е да направите добра организација за да постигнете тоа што е потребно.

Личноста која ви се допаѓа е подготвена да возврати со чувствата кон вас, многу сте среќни.

Се чувствувате одлично.

Јарец

Пред вас е можност за промена на работното место или нова работна понуда која ќе ви биде многу важна.

Се враќа комуникацијата со некоја личност од минатото. Можете да очекувате поволен љубовен период.

Полни сте со енергија.

Водолија

Пред вас е период на подобрување на финансиите.

Ве очекува нова љубов со впечатлива личност, некој кој брзо ќе ве заведе.

Можни се проблеми со дебелото црево.

Риби

Можете да се надевате на добар ден кој ќе ви донесе шанса за нов договор.

Со саканата личност имате добар однос и задоволни сте. Ако сте слободни, ова е поволен период за флерт и љубов.

Чувствителни ви се бубрезите.

Популарно