ГАЛЕРИЈА: Сите ја паметиме по оваа фотографија, но погледнете како изгледа денска Кристина

Младата и секако убава, Кристина Поптрпева во соето сиви има награда за „Мис талент“ на Мис Глоуб, но на македонската јавност и е најмногу позната по оваа фотографија.

Манекенката на модното студио „Црнокрак“, денеска изгледа уште пожешко.

ВИДЕО(18+): Се соблече гола под тушот, зема жилет и....

Несогласувањето во Задруга околу бањата предизвикало камерата да биде поставена на место кое треба да биде најинтимното во Имагинариум. Една учесничка отворено се покажа под тушот, но никој не можеше да верува дека таа всушност го избричи стомакот.

Многу убава и секси Маја Мариновиќ го избричи стомакот на почетокот на видеото, а потоа продолжи да се капе.

Поточно, таа исто така вклучила во нејзината лична хигиена и бричење на стомакот. Без разлика дали тоа не е нешто невообичаено за нозете или пазувите, сепак, никој не го очекувал овој детал од Маја.

Популарно