Јавно ги повикала мажите на секс

Потегот ги воодушевил мажите низ светот па многу од нив побрзо потрчале на рецепција.

Подоцна кога сфатила што направила, објавила дека само се шегувала и молела да престанат да ја споделуваат нејзината објава.

Хотелот повикал полиција но до тогаш таа се одјавила од хотелската соба. Ја пронашле во друг хотел неколку дена подоцна и ја уапсиле поради проституција и вознемирување на гостите од хотелот поради што и платила казна од 57 фунти и поминала 15 дена во затвор.

Виски со вкус на порно актерки!

Порно ѕвездите Тори Блек и Џој Велсен со своите секси тела придонеле во правењето на новото виски "Х". Тоа значи дека луѓето кои имаат повеќе пари од памет, ќе можат да уживаат во овој пијалак со вкус на порно актерки.

На веб страницата на алкохолот пишува дека ова виски е блендувано на уникатен начин

Нашето виски го блендуваше најубавата жена во светот. Не само што квалитетот на овој пијалок ќе го забрза работењето на вашето срце, туку и самата помисла дека вискито кое го пиете го допирало телото на жените од вашите соништа ќе ве остави без текст".

Иако од компанијата не е објаснето како порно ѕвездите точно го блендувале, странските медиуми пишуваат дека тие всушност се капеле во самото виски, пред да биде ставено во шишињата.

Покрај тоа, вискито е "филтрирано низ дијаманти и злато", што најверојатно би требало да ја оправда цената од 125 евра за шише.

Работилница за анален секс за студентите

Универзитетот Харвард на своите студенти им понудил работилница за аналниот секс во рамки на „Неделата на сексот“, што се одржува еднаш годишно и која има за цел да ги упати студентите во практикување на здрав и пријатен анален секс, пренесува Huffington Post. 

„Неделата на сексот“ вклучува „еднонеделни програми што се интердисциплинарни, тераат на размислување, инвентивни и применливи на студентските искуства за да се промовира холистичкото разбирање на сексот и сексуалноста, а ова е трета година по ред како што се одржува.

Работилницата за анален секс, наречена “What What in the Butt: Anal Sex 101”, ќе ја водат луѓето од секс шопот Good Vibrations.

„Соработувавме со харвардската недела на сексот и порано, а кога нè контактираа оваа година, бевме многу среќни што можеме да испратиме еден од нашите најспособни едукатори на оваа презентација. Посебно ни е драго што екипата од Харвард, која го организираше овогодишниот настан, во програмата сакаше да ја вметне и темата на аналниот секс бидејќи тоа е тема што ги интересира многумина, но таквиот облик на секс бара информации кои често се недостапни во класичните предавања за сексот. Да го работите тоа на погрешен начин, како што многумина го прават, може да доведе до многу проблеми: од болка и нелагодност, до сексуално преносливи болести. Аналниот секс не е за секого, но е многу почест отколку луѓето што мислат, а луѓето што ја осмислиле овогодишната Недела на сексот размислуваат исто како нас – сакаме луѓето да знаат доволно за оваа тема, за да решат самите дали сакаат да се впуштат во такво нешто или не. Сакаме да ги имаат сите потребни информации за да бидат сигурни и да останат здрави“, вели Керол Квин од секс шопот Good Vibrations.

ФОТО: Поп се снима среде секс!

Православен свештеник од Рума, Србија, сопруг и татко на малолетно дете, се најде во центарот на секс-скандал, кога во ова мало гратче се рашири снимката на која има секс со неговата љубовница.

За работите да бидат полоши, снимката на неговиот телефон прво ја нашло неговото синче.

Сè почна кога детето на попот гледаше нешто во неговиот телефон и оддеднаш налета на ова видео. Веднаш ѝ го покажа на мајка си, која не можеше да им верува на очите, открива извор за српски „Курир“.

Засега не се знае како снимката се раширила низ целиот град, но на граѓаните на Рума не им требало долго за да откријат кој се наоѓа на сликата. Девојката ја препознале по специфичната тетоважа, па таа веднаш по избивањето на скандалот го избришала својот профил на „Фејсбук“.

Според информациите на весникот, станува збор поп кој венчавал и осветувал вода по куќите, па затоа и толку многу од граѓаните го препознале.

Популарно