(ВИДЕО) Се расоблече: Елена Ристеска го покажа голото стомаче

Елена Ристеска во последно време обожава да танцува, па дел од своето време го поминува во сала за вежбање, а таа овој елемент го додаде и на нејзините настапи, па и во видео спотовите.

Во видеото за песната „Текила и лимон“, Елена покажа како танцува и мрда со колковите и мораме да признаеме одлично и оди тоа.

Затоа пејачката продолжува во истото темпо, а можеби и ни подготвува нешто ново, па на Инстаграм објави видео на кое танцува, но во прв план го покажа нејзиното голо секси стомаче.

Танцувањето секако е одлично, но сите гледаат во нејзината одлична фигура.

 

@skrozbala :) #mycrew @beatrixcrew #dance #dancer #lovedancing #loveher #mybala :)

A post shared by E L E N A ♥️🎵 (@elenaristeskaofficial) on

ВИДЕО: Анастасија Ражнатовиќ во прегратките на згоден бразилски манекен

Објавувајќи ја својата прва песна "Совршен пар", ќерката на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, стана нова млада надеж на музичката сцена!

Во прегратката на бразилскиот модел Педро Солц, таа за спотот сними голем број кадри низ српскиот главен град, а по премиерата на песната и спотот, со голема нестрпливост го чека судот во јавноста.

"Беше тајна, знаеја само моите најблиски и моите соработници." Кога влегов во студиото, имав трема, а потоа за прв пат ја слушнав песната"

"Фала му на Бога, веднаш ми легна", изјави Анастасија во "Премиера".

"Не сакав да изгледа на ништо претходно. Сакав да биде песна во која веднаш ќе се најдам, што веднаш ќе ме освои и тоа се случи", рече таа.

Текстот на песната е поинаку потпишан од неа, а Дарко Димитров се грижеше за музика и аранжман.

Саша Поповиќ сака да ја исфрли - Карлеуша реагира!

Саша Поповоќ веќе работи на новата сезона на Ѕвездите на Гранд, а се подготвуваат големи изненадувања. Поради новата концепција, директорот на Гранд сакал да ја отпушти Вики Манојловиќ како член на жирито, но се спротивставила нејзината ривалка Јелена Карлеуша.

Имено, Поповиќ сакал да воведе некои промени во жирито, сметајќи дека Вики е одвишна. Плановите му ги променила Карлеуша, која јасно му ставила на знаење дека без неа шоуто не би било исто.

"Саша подготвува до сега нешто не видено на нашите простори. Овој пат жирите ќе има уште позначајна улога во ова гледано натпреварувачко шоу. Тој смета дека Вики повеќе не е неопходна, со што Карлеуша, Босанац, Марија,и Бекута се сосема доволни. Меѓутоа Јелена за тоа дознала и решила да се замеша.

Имено, таа рекла дека Вики е многу инспиративна, дека сака да се конфронтира со неа, и дека нивната расправија секогаш ја дигала гледаноста, и голема грешка е таа да го напушти жирито. После овие аргументи, Поповиќ попуштил и речил Вики да продолжи и во новата сезона, освен ако самата таа не реши поинаку", рекол извор близок на медиумите.

Брена ја запали Бања Лука

Популарната пејачка Лепа Брена, настапи во Бањалука каде на фановите им приреди невиден спектакл. Облечена во комбинезон месо боја, со сјајни детали, ја покажа завидната фигура и ги доби симпатиите од публиката.

Уште еден интересен детаљ целосно воодушеви, а тоа се малечки и нежни педуви кои весело го следеа секое нејзино движење. Таа со насмевка ги нижеше хитовите, додека публиката пееше со неа на глас.

Презадоволните фанови кои меѓудругото порачаа дека задоволни со одат дома и дека им се допаднал нејзиниот стајлинг.

Популарно