(ФОТО) Како старее станува се попровокативна: Нивес Целзиус ги „чести“ следбениците со разголени фотографии

Македонските гледачи на хрватската серија „Чиста љубов“, секојдневно може да ја гледаат Нивес Целзиус во улогата на лошата Снежана – Снеки.

Нивес важи за една од најатрактивните дами во Хрватска за која годините се само бројка, а како старее станува се попровокативна.

Нејзиниот профил на социјалните мрежи е вистински празник за очи за посилниот пол, а таа редовно ги „чести“ следбениците со разголени фотографии.

Овој пат се разбуди уште во зорите, го зема мобилниот и направи поза во огледало по пижами и маичка од црна тантела од која ги истакна огромните гради.

По ваквата глетка нема што моногу да се коментира, освен да се гледа.

 

Nikad mi dosta, sebe 📸 #selfie #tlzphr #novatv #giphy #sposa

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

 

🎶🎵 Laku noc! 🎵🎶

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

(ФОТО) Оваа врела фотографија на Ким доби 100.000 лајкови за неколку минути

Оваа врела фотографија на Ким доби 100.000 лајкови за неколку минути

Најпопуларната старлета Ким Кардашијан не престанува со провокациите, па така на својот Инстаграм профил објавила фотографија со која ниту еден маж не остави рамнодушен.

За само неколку минути фотографијата доби стотина лајкови и пофалби од нејзините верни фанови.

ФОТО: Со голи гради направи селфи со полицајци

Низ улиците на Загреб се славеше сребрениот медал на Светското првенство. Додека фудбалерите патуваа кон плоштадот „Бан Јелачиќ“ фановите се забавуваа на свој начин. Еуфоријата најмногу ја понесе една Хрватка која се соблече топлес додека правеше селфи со полицијаците.

ВИДЕО: Деколтетото на Марјана никогаш побујно!

Најпознатата лото девојка кај нас, Марјана Станојковска, на својот Инстаграм профил распали со сексапил од нејзиното жешко издание за време на летниот одмор.

Атрактивната Марјана знае како да ужива во летните убавини кои комбинираат сонце, плажа и море, а дефинитивно знае и како да ги надразни своите обожаватели со нејзините бујни гради и божествено долги нозе секогаш истакнати во преден план.

Популарно