(ФОТО) Го срушила интернетот: По овие пози и фотографии навистина "нема што повеќе да се каже"

Токму кога ќе помислиме дека познатите дами, актерки, пејачки и манекенки не можат повеќе да не изненадат, Емили ќе направи нешто вакво и ќе го сруши интернетот.

Манекенката и актерка Емили Ратајковски воопшто не се смирила откако се омажила, а изгледа дека сега е дури и послободна и по развратна. Тоа го докажува и нејзиниот посебен едиторијал за списанието "Treatsmag", а фотографиите навистина кажуваат повеќе од зборови.  

Емили е сосема гола, а не се покриени дури ни интимните делови, само се малку заматени. Во друштво на згодни момчиња таа позира со по некое "парталче" на себе, чисто за да биде поинтересно, иако се гледа апсолутно се што не е за во јавност.

Интересно е дека овој серијал го направила претставувајќи ја Мерилин Монро, славната актерка и секс симбол на минатиот век, па поради тоа ја носи периката.

Очекувано, фановите го загубиле разумот, коментирале дека по цел ден би оделе голи ако имаат тело како на Емили, а многумина воопшто не ја препознале. Така едни велеле дека биле убедени дека се работи за Лејди Гага, додека некои во неа ја виделе и Донатела Версаче, но од младите денови кога изгледала многу попривлечно.

ФОТО: Ги покажа гаќичките кога излегуваше од автомобилот

Поп ѕвездата Гвен Стефани, некогашна пејачка на групата "No Doubt", има 49 години и три деца, а изгледа посексапилно отколку некогаш.

Стефани, позната по својата енергичност и одличниот изглед, била фатена како излегува од автомобил, а она што ги израдувало сите папараци се гаќичките кои ѝ ѕирнале кога таа зачекорила.  

Но, сепак малкумина се задржале на "меѓуножјето" на пејачката, со оглед на тоа дека прекрасната Гвен ги покажала изјаваните нозе во високи црни чизми и мини џинс здолниште кое одлично ѝ стоело на нејзината фигура.

Оваа презгодна американска пејачка е мајка на три деца - синовите Кингстон, Зума и Аполо, која ги добила во бракот со рокерот Гевин Росдејл. Во последните неколку дена се шпекулира дека Гвен и нејзиниот седум години помлад партнер Блејк Шелтон се во потрага по сурогат мајка бидејќи сакаат да имаат заедничко дете.

ФОТО: Анџелина Џоли во проѕирна маица и без градник

Славната актерка уживала во семејната прошетка во Лос Анџелес.

43-годишната Анџелина Џоли била фатена во семејна прошетка со децата во Лос Анџелес, додека ги водела на ручек. 

Актерката делувала многу расположено додека шетала со децата, а на себе имала бела проѕирна бела маица без градник.

Иако има само 40-тина килограми, на убавата Анџелина убаво и се отцртуваат градите под тенката маица, а целиот стајлинг го збогатила со црн шешир и темни очила за сонце.

ВИДЕО: Енрике страсно се бакнува со обожавателка на сцена и ја допира по задникот

Пејачот Енрике Иглесијас, на последниот концерт во Амстердам извлекол една обожавателка од публиката и се бакнувал со неа на сцената, а камерите го фатиле моментот и кога тој ја допирал по задникот.

Додека го пеел хитот "Hero", тие најпрвин се прегрнувале, а потоа станале уште поинтимни. Ова не е прв пат Енрике да избере една "среќна обожавателка" и да ја качи на сцената за да се бакнува со неа. 

"Не го правам тоа секогаш, само кога сум расположен. Без јазик, секако", открил Иглесијас во една прилика.

Освен големиот број концерти кои ги припрема, пејачот го поминува своето слободно време грижејќи се за своите деца, близнаците Николас и Луси кои ги има со партнерката Ана Курникова. Ана се уште не се огласила во јавноста по повод врелите бакнежи на Енрике.

"Едноставно се возбудувам кога се качувам на сцена", кратко прокоментирал пејачот, пишува "The Sun".

Популарно