ВИДЕО: Водителот ги стискаше градите на Нивес Целзиус пред камерите

Облечена во светликав и длабоко деколтиран фустан, Нивес првин сама „затруби“ на своите гради, а потоа тоа го направи и Марио Петрековиќ.

Додека за голем дел од публиката тоа беше забавно, имаше и такви кои го критикуваа тоа.

„Жалосно за една мајка“ и „За жал, вакви жени на јавната сцена кои заработуваат на вакви будалаштини, го фрлаат женскиот род на пониско ниво“ беа дел од критизерските коментари.

 

A post shared by Saša Lozar (@sasalozar) on

ФОТО: Џенифер Лопез со „Барби стајлинг“

По идиличниот одмор во Италија, Џенифер Лопез и Алекс Родригез им се вратија на работните обврски. Парот беше фотографиран додека го напушташе студиото на NBC во Њујорк.

49-годишната музичка ѕвезда беше облечена во нежно розово фустанче од модната куќа Валентино. Во својот „Барби стајлинг“ таа додаде Фенди чантичка и Гучи сандали.

Џеј Ло сподели фотографија од средбата со Аријана Гранде.

 

Oh hello cutie💋 love this lil one @arianagrande

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Алекс и Џенифер и претходно беа фотографирани низ улиците во „Големото јаболко“. Зелената кошула на Лопез доаѓа од Гучи, чантичката е дело на Ермес, големите очила за сонце се од Шанел, додека обувките на славната пејачка се дизајн на Шарлот Олимпија.

Кајли Џенер за својата роденденска забава потрошила вистинско богатство

Пред околу еден месец, магазинот "Forbes" најави дека Кајли Џенер е на добар пат да стане најмладата самоостварена милијардерка во историјата.

Затоа,не е изненадувачки тоа што модната убавица не штедела за прославата на својот 21-ви роденден.Освен што носеше боди,покриено со 70 илјади кристали од "Swarovski",и нејзиниот долг коњски реп чини колку едно мало богатство.

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

ФОТО: Најзгодниот српски политичар покажа како изгледа неговата сопруга во бикини

Политичарот Чедомир Јовановиќ веќе долги години е во брак со Јелена, со која има 4 деца.

Иако сите знаат каква убавиа има за сопруга Чедо, сепак дури сега на сите им стана јасно колку е таа всушност згодна.

Чедо објави фотографија на Инстаграм од Јелена во костим за капење.

Иако родила 4 деца, изгледа како топ модел.

Популарно