ФОТО: Дечкото што и се убаци на фотката на Лила

Најпопуларната македонска водителка, Лила Филиповска, привлекува внимание каде и да се појави. 

Лила денеска убавото време го искористи да ужива во скопско кафуле во друштво на слатко кученце и реши да го овековечи овој момент. Сепак нема да бидат сами на фотката...

 

A post shared by @lilafilipovska on

ФОТО: Најплатената манекенка ги запрепасти фановите

Една од најплатените манекенки, 22-годишната Бела Хадид, стана топ тема на социјалните мрежи поради изгледот.

Откако се појави на настан во црвена тоалета, фановите искоментираа дека е премногу ослабена и на неа останале само коски.

Погледнете ја 

Популарно