ВИДЕО: Мелек танцува на „Деспасито“

Актерот и модел Кан Нергис е две години е во брак со Србинката Јелена, а како плод на нивната љубов ја имаат и неколкумесечната ќеркичка.

Кан вели дека и тој самиот не знае како судбината успеала да го спои токму со Јелена, бидејќи шетал низ многу земји.

– По толку земји јас не знам како наидов на неа од Србија. Едноставно ни се вкрстија патиштата. Многу сум среќен што е така, вели Нергис.

 

A post shared by Can Nergis (@cannergis) on

Јелена е од Крагујевац, а со сопругот живеат во најелитниот дел на Истанбул. Тој додава дека Србија ја запознава секој пат одново и посетил многу места досега.

Во продолжение погледнете го интревјуто на српски новинар со ѕвездите од серијата „Се викав Мелек“.

ВИДЕО: Вака денеска изгледаат ѕвездите од „Подобар живот“

Серијата „Подобар живот“ беше една од најгледаните кај нас кон крајот на осумдесеттите години. Публиката се соживуваше со животот на семејството Попадиќ и нивните секојдневни проблеми.

Скоро триесет години подоцна, глумците се изменети, остарени, а многу од нив се и непрепознатливи, пишува момчето што го направи видеото на кое се гледа како изгледале тогаш и какви се денес 70 глумци од оваа популарна серија.

ФОТО: Ова се вистинските родители на малата Мелек

За фановите на филмските ѕвезди секогаш е интересен нивниот приватен живот.

Ова се вистинските родители на малата Мелек од хит серијата на Сител, Се викав Мелек.

Во реалноста таа е ѕвезда, иако е толку мала и има среќен и раскошен живот.

ВИДЕО: Во „Карасевда“ глуми негативец, но во реалниот живот е сосема друг човек

Роден е 1981. година, тој е познат турски актер, а ние го гледаме во злоббна улога како главен негативец во хит серијата на Сител, Карасевда.

Актерот Кан има студирано во Америка, а пораснал во Турција. Неговата мајка е Албанка, а таткото Турчин.

Вака изгледа во реалноста.

Еве и како Емир се забавува на снимањето на серијата.

Популарно