(ФОТО) Повеќе не се кријат: Ана Севиќ во ноќен живот со новото момче

Ана Севиќ пред неколку месеци се разведе од пејачот Дарко Лазиќ, а како што пренесуваат медиумите таа ужива во нова љубовна врска.

Ана Севиќ уживаше на отварање на еден нов белградски сплав, а друштво и  правеше нејзината посилна половина Даниел Недељковиќ.

Ана кога ги виде фоторепортерите се обиде да им ги „замачка“ и сама влезе на сплавот.

Подоцна кога атмосферата го достигна врвот, таа и нејзиното момче не се разделуваа, а на фотографиите се гледа дека се многу блиску.

ФОТО: Момчето на Емина Јаховиќ објави фотографија со неа и ги шокира турските медиуми

Партнерот на пејачката Емина Јаховиќ, турскиот милионер Садетин Саран, објави на Инстаграм фотографија со поп пејачката, а под неа напишал нешто што ги шокира турксите медиуми.

„Мојата ќерка. Толку ми недостига“, напишал Садетин во опис на фотографијата.

Турските новинари заклучиле дека тоа е Емина, а не неговата ќерка, и дека измеѓу нив постои огромна сличност.

Сепак останува нејасно зошто тој ја нарекол Емина ќерка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Magazin Beyinli 🌎 🎭 (@magazinbeyinli) on

ФОТО: Додека пееше беше закопчана, сега покажа колку е секси

Маја Марковиќ откако си замина од „Луна“ се обиде да направи соло кариера која не траеше долго, па замина на брод.

Додека беше пејачка секогаш беше пристојна, а сега сите ги изненади со секси фотографиите.

Популарно