Беше ѕвезда на Гранд во подем, а потоа се и падна во вода

Пејачката Сања Стојановиќ во 2007 година се појави во Ѕвездите на Гранд и иако се надеваше дека ќе оставри успешна кариера се и падна во вода кога исплива нејзината порно снимка со поранешното момче.

За експлицитните снимки со денови се зборуваше, а се шпекулираше дека видеото го пуштило токму нејзиното поранешно момче.

Сања не сакаше да одговори за овие наводи, а сигурно е дека клипот многу и наштети на нејзината кариера.

Последен пат, Стојановиќ се појави во јавност кога во 2010 година учествуваше во шоуто “Фарма“, а сега физички значително се промени во однос на почетокот на кариерата.

Во моментот кога пред неа имаше голема кариера му се посвети на семејството.

ВИДЕО: Синот на Цеца пијан танцува на шанк во преполн клуб

Синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ излезе со друштво, како и со вереницата Богдана Родиќ и добро се забавуваше.

Се пееше и пиеше во преполниот диско клуб на звуците на српскиот турбофолк и поп – фолк, а дека има и танцувачки афинитети и квалитети синот на Цеца покажа пред очите на сите присутни.

Иако и пред тоа беше главен во клубот, во  еден момент Вељко се качи на шанкерска столица, па запеа и така качен почна да танцува!

Богдана остана на своето место, а танцувачкиот перформанс на својот вереник го проследи само со насмевка.

ФОТО: Вака изгледала Неда Украден кога имала 28 години

Пејачката Неда Украден во август наполни 69 години, но сеуште изгледа атрактивно и е многу барана пејачка , а освен кариерата многу се зборува за нејзиниот физички изглед.

Многумина се сложија дека таа изгледа достса помлада од тоа што е , и ѝ завидууваат на совршената фигура, велејќи дека Неда веќе со години изгледа исто, но сите забораваат дека некогаш беше сосема поинаква.

Пејачката на Инстаграм сподели дотографија стара речиси 4 децении и ги потсети сите како изгледала на 28 години.

„Без филтери, фотошоп, без силикони, лажни трепки, надградба на коса или вештачки образи! Тоа е се“ напишала пејачката.

ФОТО: Вака некогаш изгледала Александра Пријовиќ

Српската пејачка Александра Пријовиќ е позната по својата црна коса, а еве како изгледала кога била многу мала.

За оваа пејачка многу се зборува, поради тоа што е во брак со Филип Живојиновиќ.

Пејачката некогаш била русокоса, а фотографијата од детството со својот татко ја споделила на Инстаграм за неговиот роденден.

Популарно