ФОТО: Најзгодната Косоварка се соблече по бикини

Дуа Липа со новите фотографии кои ги објави на Инатаграм ја разбранува јавноста.

Таа моментално одмара од својата светска турнеја и објави фотофрагии во бикини, а тие која од која поубава.

Погледнете:

ФОТО: Северина со нови разголени фотографии

Хрватската пејачка Северина Којиќ одлучи своите обажаватели да ги подготви за новиот преокт и тоа го работи на многу интересен начин.

Таа на Инстаграм објави неколку нови разголени фотографии и мора да се признае дека на 47 години изгледа феноменално.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back to black🖤 #newalbum #halo #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Популарно