ВИДЕО: Сопругата на Икарди покажа како се подготвува за секс

Додека најголемите светски фудбалски ѕвезди се подготвуваат за Светското првенство во Русија, Мауро Икарди со својата секси сопруга ужива на одмор на Сејшели.

Двојката секојдневно објавува видео и фотографии на социјалните мрежи, но Ванда Нара отиде малку подалеку.

Откако на Инстаграм објави фотографии со танга, пушти и видео од својата спална соба додека, како што напишаа некои, се подготвува за секс бидејќи е во долна облека.

СЕКСИ ВИДЕО: Лила во долна облека во хотел

Најпознатата македонска водителка, Лила Филиповска знае како да ги израдува своите фанови. 

Таа објави новогодишно видео во кое е најсекси до сега, а фановите и рекоа дека Софија Лорен не и е рамна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @lilafilipovska on

Популарно