ВИДЕО: Сопругата на Икарди покажа како се подготвува за секс

Додека најголемите светски фудбалски ѕвезди се подготвуваат за Светското првенство во Русија, Мауро Икарди со својата секси сопруга ужива на одмор на Сејшели.

Двојката секојдневно објавува видео и фотографии на социјалните мрежи, но Ванда Нара отиде малку подалеку.

Откако на Инстаграм објави фотографии со танга, пушти и видео од својата спална соба додека, како што напишаа некои, се подготвува за секс бидејќи е во долна облека.

ФОТО: Лила објави фотографија со новото момче

Најпопуларната водителка во Македонија, Лила Филиповска, својот љубовен живот го крие како „змија нозе“.

Иако неодамна објави серија фотографии од прстен, и мистерозно момче,  па се појавија гласини дека водителката се верила, сепак таа не отки ништо и некое време не објавуваше фотографии од истиот, но вчера повторно постави фотка на Инстаграм и тоа ни помоалку ни повеќе, туку стисната во прегратката на момче.

Имано таа викендов го поминува во Охрид, а оттаму сподели фотка на која мистериозно момче, на кое не му се гледа лигот ја „стега“ во прегратка.

Дали овојпат Лила ќе го открие неговиот идентитет останува да видиме.

Популарно