Сопственикот на кафуле мамел и силувал малолетнички

Вистински ужас открила полицијата во Белград каде сопственик на познато кафуле во Ада Циганлија мамел и силувал малолетнички.

Како што пишува српскиот Курир, сопственикот чиј идентитет не се открива засега, снимал и фотографирал малолетнички, а дел и ги силувал. 

Тој бил уапсен вчера по сознанијата на полицијата. 

Откриено е дека мамел девојчиња помали од 16 години.

ВИДЕО: Се самоуби познатата водителка

Водителката на временската прогноза на Fox, Џесика Стар, се самоуби на 35. години.

Таа се наоѓала на боледување поради ласерска операција на очите, а на социјалните мрежи напишала дека не се чувствува добро.

Од телевизијата се шокирани и праќаат сочуство на семејството. Велат не им е јасно како една убава, весела и паметна жена можела да го направи тоа.

Мотивот е непознат. Таа остави две малолетни деца зад себе.

ЦЕЛИОТ РАЗГОВОР: Педофил од Скопје заведува 13 годишно девојче по Фејсбук

Педофилот Стојан од Скопје што како што самиот пишува вработен во Железара наведува 13 годишно девојче од Лесковац, го прашува малолетно девојче дали сака да има дечко од Скопје, без разлика што девојчето му пишува на Стојан дека има само 13 години. Девојчето го прашува да не е некоја зафрканција ова, и ако е стварно Стојан да направи селфи со прст на чело.

Малолетното девојче го прашува Стојан дали му смета што има само 13 години, а Стојан и одговара дека не му смета и таа да му се јави за тој да ја "чува".

Разговорот помеѓу Стојан и девојчето беше објавен на српската фејсбук група"Stop Pedofiliji SP", од таму им порачуваат на скопјани да внимаваат на своите деца од овој педофил.

Комуникацијата ви ја пренесуваме во целост:

Популарно