ВИДЕО: 45 минутен секс врз надгробен споменик!

Млада двојка е снимена во текот на секс врз надгробен споменик, среде бел ден, и тоа го правел дури 45 минути.

Додека го шетал своето куче Скот Елвуд го забележал парот како има секс врз надгробен споменик додека поминувал покрај црква во околината на Манчестер.

Како што вели, толку бил огорчен што одлучил да ја сними акцијата.

На видеото се гледа жена од триесетина година како лежи врз надгробен спомени, додека момче на истата возраст, веќе е во акција.

Скот (20) помислил дека ќе прекинат кога го виделе, меѓутоа едноставно тоа не се случило, поради што снимката ја дал во полиција,  а тогаш следувал нов шок за него.

Набрзо му се јавило момчето од снимката и му порачал „да почне да живее“ и да „престане преверзно да ги шпионира луѓето“.

„Ми се пофали дека тоа го правеле дури 45 минути. Грозно е тоа што го правеа на нечиј гроб“, рече шокираното момче.

„Ако ја видите бегајте што подалеку“

Една од најотровните видови риби - фуга, која лачи отров кој е 1.250 пати појак од цијанид е воочена во Стримонскиот залив.

Оваа вест е објавена на грчки јазик во вид на предупредување.

Во предупредувањето пишува дека таа е безопасна за пливачите, но отровна ако се конзумира.

Фугата може да ја подготвуваат само готвачи кои ќе минат повеќегодишна обука и ќе стекнат лиценца, како доказ дека ги совладале сите потребни вештини во подготовката.

Они екстремните оставаат сосема мала количина отров, колку на гостите да им утрне устата.

Дури ни високата цена од 100 до 200 долари од лице не ги предомислува екстремните љубители на риба да го пробаат овој специјалитет.

ВИДЕО: Се радуваа поради својот најрадосен ден во животот, а потоа во црква ги дочека непријатно изненадување

Покрај тоа што во црквата имало поплава, еден пар од Филипините ништо не успеа да го спречи тој ден да се венча.

Филипини се борат со страшни поплави откако тој регион беше погоден од тајфун, носејќи големо невреме и големи врнежи од дожд.

Меѓутоа, ниту тоа невреме на младенците не им го расипа најубавиот ден во животот.

Како што може да се види на видеото, невестата среќно чекореше низ водата кон олтарот и својот иден сопруг.

Ни водата не ги спречи да се венчаат тој ден.

ВИДЕО: Владимир (18) ја силувал, ја убил и ја распарчил Марија (16)

Откако е докажано дека ја силувал, ја убил и на крајот ја распарчил со секира малолетната девојка, судот донесе помалку скандалозна одлука убиецот и силувач да се осуди само на 14 години строг затвор.

Владимор Шаров (18) е осуден за силување, убиство и масакрирање со секира на Марија Конова (16). То по гнасното убиство, остатоците од девојчето ги спакувал во кеси за замрзнувач и ги расфрлал по соседството во предградието Магнитогорск во Русија.

Како што се наведува, тие се запознале преку социјалните мрежи, а по некое време таа се согласила да дојде во станот на убиецот. Според сведочењето на еден сосед, Марија во еден момент викнала „ќе те испратам во затвор“, но буката после тоа престанала. Како што утврдила истрагата, Владимир Марија прво ја врзал. а потоа и ставил чорапа во уста, по што ја силувал.

„Откако ја силувал, ја убил зошто се плашел дека ќе го пријави во полиција. После тоа ја распарчил со секира“, рекоа од полиција.

Како што се наведува, тие се запознале преку социјалните мрежи, а по некое време таа се согласила да дојде во станот на убиецот. Според сведочењето на еден сосед, Марија во еден момент викнала „ќе те испратам во затвор“, но буката после тоа престанала. Како што утврдила истрагата, Владимир Марија прво ја врзал. а потоа и ставил чорапа во уста, по што ја силувал.

„Откако ја силувал, ја убил зошто се плашел дека ќе го пријави во полиција. После тоа ја распарчил со секира“, рекоа од полиција.

Во еден момент, Шаров се обидел да ја залаже полицијата така што снимил видео во кое се правел болен, сакајќи на тој начин на себе да си обезбеди алиби. Меѓутоа неговиот обид е осуетен, а тој сам го признал свирепото убиство.

Популарно