Девојки физичи се пресметаа на настапот на синот на Лепа Брена!

Синот на Лепа Брена тргна по стапките на неговата мајка, па сними неколку песни и веќе почна да настапува.

Пред неколку дена тој имаше настап каде што успеа да направи вистинска атмосфера, но на настапот настанала вистинска драма.

Имено, на настапот на Стефан Живојиновиќ настанала вистинска драма, па три девојки физички се пресметале. За среќа, инцидентот завршил со полесни повреди.

Пејачот истакна дека дознал дека имало физички пресметување, но тој се однесувал како професионалец.

„Беше феноменално на настпот, дури пеевме еден час повеќе од предвиденото. Им се заблагодарувам на сите кој дојдоа да ме слушат. Слушнав дека имало проблеми публиката, но тоа не влијаеше на нашиот настап. Навистина сум задоволен, изјави наследникот на Брена.

ФОТО: Цеца си го дупна носот!

Најголемата ѕвезда на турбо фолкот, Цеца Ражнатовиќ стави пирс на носот, а за својот нов имиџ се пофали пред фановите на „Инстаграм“.

Станува збор за алка која пејачката ја закачила на својот нос. Нејзиниот украс на лицето наиде на големо воодушевување кај фановите, кои не штедеа пофални зборови и комплименти за новиот изглед на пејачката.

Цеца својот нов стајлинг го комплетираше со црн фустан.

Поранешната девојка на Влатко Илиевски: „Се видовме два дена пред смртта"

Пред два месеци од овој свет си замина пејачот Влатко Илиевски, а раните на неговите најблиски уште крварат.

Во „Бекстејџ“, за Влатче зборуваше и неговата пораншена девојка, актерката Ана Стојановска, ќерка на актерката Силвија Стојановска.

- Последно се видовме два дена пред смртта, бевме кај него дома и игравме карти, брич со мајка му. Влатче победи и беше многу среќен, изјави Ана во емисијата.

За потсетување Влатко беше најден мртов во автомобилот

ФОТО: Никој не би рекол дека е 7. месец бремена

Пејачката Тамара Тодевска е во седмиот месец од бременоста, но нејзиното трудничко стомаче скоро и да не се познава, а и таа умее добро да го сокрие.

Пејачката го очекува нејзиното второ дете, за кое заедно со сопругот најавија дека ќе биде момче.

Дали вие би забележале дека Тамара е бремена, кога вака добро изгледа:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

Популарно