Девојки физичи се пресметаа на настапот на синот на Лепа Брена!

Синот на Лепа Брена тргна по стапките на неговата мајка, па сними неколку песни и веќе почна да настапува.

Пред неколку дена тој имаше настап каде што успеа да направи вистинска атмосфера, но на настапот настанала вистинска драма.

Имено, на настапот на Стефан Живојиновиќ настанала вистинска драма, па три девојки физички се пресметале. За среќа, инцидентот завршил со полесни повреди.

Пејачот истакна дека дознал дека имало физички пресметување, но тој се однесувал како професионалец.

„Беше феноменално на настпот, дури пеевме еден час повеќе од предвиденото. Им се заблагодарувам на сите кој дојдоа да ме слушат. Слушнав дека имало проблеми публиката, но тоа не влијаеше на нашиот настап. Навистина сум задоволен, изјави наследникот на Брена.

(ФОТО) Манекенот од спотот на Анастасија Ражнатовиќ изглдеа како АПОЛОН, а тек да ја видите неговата жена!

Првиот сингл и спот на Анастасија Ражнатовиќ конечно го згогледа светлото на денот, а за само неколку часа направи вистинско чудо на естрадата.

Секси манекенот Педро имавте можност да го видите во спотот “Совршен пар”.

Неговото извајано тело никого не остава рамнодушен, а тек кога ќе ја видите неговата сопруга Ирис  која е по потекло од Хрватска, ќе ви биде јасно зошто се создадени еден за друг.

Ирис и Педро имаат ќерка и живеат во Хрватска. Педро, својата сопруга ја запознал во Италија, на снимање на кампањата за еден познат ликер. Исто така, тој истакнал дека тоа било љубов на прв поглед.

(ФОТО) Бикини, коктели…Даниела Темелковска одмора во Доминикана

Македонската фолк пејачка беше на полнење батерии надвор од Македонија. Само што атрактивната Даниела Темелковска не ги одбра ниту јужните соседи, ниту Бугарија или Турција, па дури ниту Шпанија ... туку реши да си ја продолжи летната традиција, па по четврти пат замина на летување на една многу, многу подалечна дестинација . . .

Поранешниот маж на Беквалац ја виде својата ќерка после 3 месеци – еве како Наташа реагираше!

Cудот донесе одлука дека поранешниот маж на Наташа Беквалац – Лука Лазукиќ, ќе може да ја гледа нивната ќерка Катја, еднаш неделно во времетраење од половина час во контролирани услови.

Имено, против Лука беше покрената тужба за извршено физичко насилство врз поп ѕвездата Наташа Беквалац, а тој деновиве прв пат после 3 месеци го виде своето дете во центарот за социјални работи.

Наташа, соработуваше со оваа одлука и ја донесе својата ќерка за да го види татко си, но таа не се сретна со него.

Популарно