Не е како на порно филм: Вака излега групен секс во реалноста

Уште древните Грци, Римјани и Египќани имале сексуални склоности и еротски обичаи кои и денес ја разгоруваат фантазијата и претставуваат табу. Денес се` поотворено се зборува за секс во тројка, но и повеќе луѓе, разни оргии и секс забави кои се организираат во затворени друштва со правила на дискреција.

Но, како всушност изгледаат оргиите? Интернет анонимноста им овозможи на корисниците на социјалната мрежа Reddit да го споделат своето искуство од таквите забави, а некои од нив откриваат дека не е се` така секси и гламурозно како што звучи.

» Јас и мојата сопруга бевме дел од свингерска заедница, но на крајот се повлековме. Луѓето таму премногу бараат, а нам не` интересираше повремена секс забава, а не постојано да ни доаѓаат дома на кафе, ручек и слично, не сакавме да бидеме пријатели. Освен тоа, налетавме на некои двојки кои сакаа аранжман како да сме во врска, а свингерството и обврските некако не ни одеа заедно.

» Вообичаено е на оргиите да се носат маски. И, да се разбереме, тоа не е поради анонимноста.

» Кој сака секс без кондом, мора со себе да носи медицински документи кои тоа го докажуваат со неодамнешен датум. Но, и тогаш е прашање дали некој ќе сака секс без заштита, луѓето се добро свесни за ширењето на сексуални болести.

» Толку различни мириси, а ниту еден од нив не е пријатен и се засилуваат како што траат оргиите. Делови од тела се приближуваат едно до друго, па често лицето ви завршува во близина на гениталии на пол кој не ве привлекува. На крајот сте прекриени со телесни течности од глава до пети и се обидувате да не се лизнете на искористените кондоми.

» Не беше никакво посебно искуство, повеќе како просечен секс помеѓу неколку испотени луѓе во соби со отворени врати.

Секс пози што ја полудваат секоја жена!

Овие 4 пози им се омилени на поголемиот број на дамите, па ако изберете некоја од нив следниот пат кога ќе имате секс, таа ќе ви биде благодарна.

1. Мисионерска поза

Мисионерската поза дефинитивно е потценета. Ова за жените е една од најдобрите, а не е потребно многу труд и акробации. Оваа класична љубовна поза е совршена за тие коишто сакаат да почувствуваат силна машка снага врз нив.

2. Танц над градите

Поголемиот дел од жените сакаат да бидат над партнерот бидејќи така чувствуваат дека имаат контрола над играта, а моќта често пати знае да биде силен афродизијак. Меѓутоа не треба да се ограничувате само на една поза, бидејќи оваа поза изобилува со можности.

3. Поза “лажица”

Оваа поза е популарна и кај нас мажите, меѓутоа процентот кај жените е далеку поголем. Мажот и жената лежат на страна, прибиени еден до друг, а рацете се околу нејзиното тело. Оваа поза овозможува подобра пенетрација на “Г точката”, како и нежни допири и страствени прегратки, бидејќи кожата е силна ерогена зона.

4. Секс на маса

Уште една од најомилените пози на жените. За оваа поза потребно е жената да седне на одредена површина која што ќе биде на ниво со вашиот струк, со што ви овозможува послободно движење. Пробајте ја оваа поза на кујнската маса, на машината за перење или на хаубата од вашиот автомобил.

Во центарот на главниот град отворено училиште за орален секс

Во центарот на Белград Ники Престиж отворила училиште за орален секс во центарот на градот, пренесува порталот “длану“. Оваа 36-годишна жена дошла на идеја да отвори училиште за орален секс оти смета дека балкански жени сѐ уште се сексуално неосвестени, па таа решила да им помогне.

„Јас се преселив во Истанбул многу млада, на 22 години. Тогаш видов колку нашите жени се разликуваат од Турчинките, тие прават сѐ за да ги задоволат своите мажи. Од нив научив многу тајни на оралниот секс.
Судбината по две години ме однесе во Милано. Таму се занимавав со манекенство и со игра на околностит станав мајстор за орален секс“, рекла за порталот Ники Престиж.

Таа открила дека најмладиот ученик во нејзиното школо има 24 години, но и тоа дека сите девојки и жени што се пријавиле на часовите за да ги научат техниките на орален секс се од добростоечки семејства.

Исповед на српска проститутка: Ова се најперверзните работи кои ги правев!

Една српска сексуална работничка, за порталот „Србија данас“ искрено се исповеда за тајните на својот занает, како и за непријатните искуства кои мажите ги барале од неа.

-Во една прилика добив повик од клиент кој побара да носам црвени гаќи, ПВЦ униформа, чизми до колена и кожна маска на главата. Му одговорив дека нема проблем ако тој ги донесе на местото на состанокот, раскажува анонимната девојка.

Постојат и такви кои не разбираат дека проституцијата е спиење за пари и дека потоа не реба да очекуваат ништо.

-Некои мисалт дека тоа го прават против своја воља и дека тоа е потребно за да ни помогне. Се има! Кога се разделивме ми рече дека Бог за мене има поубави планови, а пола час претходно сакаше да глуми магаре, вели таа и ги открива најперверзното што го барале од неа:

-Можеш ли да ми прдиш во уста? Каде го стави пенисот од 20 см? Може ли да те гледам додека се пресоблекуваш низ клучалката?

Но, најлоши се оние што немаат пари, а сакаат се да пробаат, завршуваа таа.

Популарно