ФОТО: Ќе се фатите за глава кога ќе видите како е паркиран овој автомобил

Големите гужви летово во Сплит доведоа еден човек да се паркира вака, па сите се прашуваат како успеа. Тој стана хит на социјалните мрежи, а кога ќе ги погледнете фотографиите подоле ќе ви стане јасно и зошто.

ФОТО: Вака Македонец се „пушта“ на девојки на ФБ

Социјалните мрежи се чест начин за пронаоѓање на нов парнтер, посебно кај помладата генерација. Но, моментов си носи и негативна страна.

Започнува слатко, фино, културно.... Неколку месеци подоцна, од никаде, следи...

ВИДЕО: Си доби шамар поради додворување на Србинки

Иако на плажа дошол со сопругата, Русин не успеал да се воздржи кога видел две згодни Србинки, објави Индекс.хр.

Поминувајќи низ плажа со сопругата, застанал и гледал во двете девојки, а лежерниот разговор брзо го прекинала неговата жена.

Откако го одвлекла сопругот што подалеку од атрактивните девојки, му удрила неколку шлаканици пред туристите кои уживале на плажа.

Смешната, но и незгодна ситуацијата ја снимило лице кое било во друштво со девојките.

Популарно