(ФОТО18+) Џина Стјуарт објави жешки снимки: Најсексапилната баба на светот се соблече гола

Четириесет и седум годишната Џина Стјуарт, која важи за најсексапилната баба во светот, се појави на голи фотографии на Инстаграм со кои ги израдува многубројните обожаватели, соопштува сајтот Лента.

За две недели нејзината страница ја посетиле 90.000 корисници. Многумина од нив велат дека се вљубени во неа. Џина на фотографиите е сликана во скромна, речиси непостоечка облека. Таа исто така ја откри и  тајната на нејзиниот беспрекорен изглед.

Прекрасната Австралијка, исто така, велидека имплантите на градите почнуваат да и пречат. Иако Џина е баба и веќе има внуче, таа претендира за титулата „Мис Максим 2018“. Очигледно, фотографиите што ги објави на Инстаграм ќе бида едни од нејзините адути во трката за титулата.

Џина Стјуарт инаку е многу популарен топ модел во Австралија. Таа го објаснува својот успех со нејзиното чувство за хумор.

ФОТО: Ја следат 1,6 милиони луѓе, таа е најзгодната Босанка

Таа наскоро ќе полни 24 годидини, живее во Шведска, ја следат 1,6 милиони луѓе.

Инес Хелена е дефинитивно „кралица“ на Инстаграм во регионот.

-Родена сум во Босна, за време на војната сме избегале во Шведска. Шведска ја сметам за моја татковина, бидејќи таму пораснав - рекла Инес за Хајат.

Погледнете како изгледа:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ines Helene (@ini.helen) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ines Helene (@ini.helen) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ines Helene (@ini.helen) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ines Helene (@ini.helen) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ines Helene (@ini.helen) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ines Helene (@ini.helen) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ines Helene (@ini.helen) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ines Helene (@ini.helen) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ines Helene (@ini.helen) on

Популарно