(ФОТО18+) Џина Стјуарт објави жешки снимки: Најсексапилната баба на светот се соблече гола

Четириесет и седум годишната Џина Стјуарт, која важи за најсексапилната баба во светот, се појави на голи фотографии на Инстаграм со кои ги израдува многубројните обожаватели, соопштува сајтот Лента.

За две недели нејзината страница ја посетиле 90.000 корисници. Многумина од нив велат дека се вљубени во неа. Џина на фотографиите е сликана во скромна, речиси непостоечка облека. Таа исто така ја откри и  тајната на нејзиниот беспрекорен изглед.

Прекрасната Австралијка, исто така, велидека имплантите на градите почнуваат да и пречат. Иако Џина е баба и веќе има внуче, таа претендира за титулата „Мис Максим 2018“. Очигледно, фотографиите што ги објави на Инстаграм ќе бида едни од нејзините адути во трката за титулата.

Џина Стјуарт инаку е многу популарен топ модел во Австралија. Таа го објаснува својот успех со нејзиното чувство за хумор.

ФОТО: Емили Ратајковски ги покажа голите гради во полн ресторан!

Манекенката и актерка Емили Ратајковски (27) речиси секојдневно ги чести своите бројни следбеници со разголени фотографии, а сега отиде чекор понатаму.

Имено, сега објави фотографија на која во ресторан и „излезе“ брадавицата, а истата ја скри за да не и ја тргнат сликата социјалните мрежи.

„Ова е пресекси“, „Таа обожава внимание“, се само некои од коментарите кои воодушевените обожаватели ги оставаа, а фотографијата доби над милион лајкови за кратко време.

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

ФОТО: Лепа Брена не старее

Лепа Брена српската фолк-пејачка летово го минува на хрватскиот остров Хвар. Пејачката сподели фотографии во костим за капење, а обожавателите и пишуваа дека дека одлично изгледа.

„Оваа жена не старее. Ех да беше сега во триесетите години“, беа некои од коментарите на фановите.

Брена често го посетува Јадранот за време на летните одмори. Лани, таа беше во посета на островот Раб, во друштво на нејзината колешка Сања Џорџевиќ. Лепа Брена до скоро беше актуелна со свадбата на синот Филип и снаата Александра Пријовиќ, настан за кои медиумите потоа пишуваа со месеци.  

Популарно