ФОТО: Карлеуша во секси бикини ја покажа совршената линија

Јелена Карлеуша познатата српска пејачка е позната по своето контроверзно однесување и стил на живеење.

Пејачката каде и да се појави привлекува големо внимание, а нејзините фотографии на Инстаграм ги воодушевуваат фановите.

Една од нејзините последни фотографии направи вистински хаос меѓу фановите бидејќи таа повторно се разголи и облече провокативно бикини, но и покрај бикинито, фановите веднаш ги забележаа и пеѓите на нејзиното лице.

Погледнете

 

🤪

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

ФОТО: Нина Бадриќ го покажа телото во бикини

Нина Бадриќ е секогаш одмерена, вистинска дама со стил, па ретко се разголува. Овој пат објави фотографија во бикини на плажа.

Нина е како виното - како старее така е поубава

Погледнете ја:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hvala ti Bože...srce mi se smije 🙌🏻🙌🏻🙏🏻❤️

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

ФОТО: Се одлучи за неверојатно провокативен фустан

Дали вие би се осмелиле да се појавите на нечија свадба во ваков фустан?

Една девојка одлучила да облече токму ваков фустан на свадба на која е поканета за три недели. Сепак побарала и мислење на интернет дали да го облече и сите искоментирале дека е неприфатливо.

-Тој фустан е само за стриптизети!

-Ништо поевтино немам видено. Ова тотално неприкладно за свадба, па дури и за обично излегување.

-Дури и да бев помлада не би се одлучила за ваков фустан затоа што е невкусно.

Ова се некои од коментарите кои ѝ ги пишувале на Инстаграм нејзините следбеници.

Популарно