ФОТО: Карлеуша во секси бикини ја покажа совршената линија

Јелена Карлеуша познатата српска пејачка е позната по своето контроверзно однесување и стил на живеење.

Пејачката каде и да се појави привлекува големо внимание, а нејзините фотографии на Инстаграм ги воодушевуваат фановите.

Една од нејзините последни фотографии направи вистински хаос меѓу фановите бидејќи таа повторно се разголи и облече провокативно бикини, но и покрај бикинито, фановите веднаш ги забележаа и пеѓите на нејзиното лице.

Погледнете

 

🤪

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

ФОТО+ВИДЕО: Србинка е мајстор по таеквондо - крева нозе и по маркети

Сара Дамјановиќ е новата српска спортска ѕвезда, која е мајстор по таеквондо, репрезентативка, но и вистинска убавица, која со својата појава и сликите на социјалните мрежи буквално ги збудалува мажите. Ама колку што секој посакува да ја има, еднакво толку бегаат од неа, зашто ако се разлути може да им ги скрши коските.

Дамјановиќ е српска шампионка, но и балканска шампионка, а имаше добри настапи и на последното Европско првенство. Според изгледот, нема модна агенција која не би ја ангажирала, а што сè може да направи говорат видеата и сликите на нејзиниот Инстаграм профил.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤔😂💪🏼 #taekwondo #martialarts

A post shared by Sara Damnjanović (@saratkd7) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@maximummartialarts 👌🏽❤️ @strale__1 #taekwondo #gym #love

A post shared by Sara Damnjanović (@saratkd7) on

ФОТО+ВИДЕО: Фитнес инструкторка која со своите облини го запали Инстаграм

Џулија Гилас е фитнес тренер и модел од Сан Диего, Калифорнија, која на својот Инстаграм профил има повеќе од 5 милиони фанови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I saw a beautiful dream... 🎥by @whiskeycreative 🎼 original music by @erikgroysman

A post shared by Julia Gilas (@juliagilas) on

Освен што промовира здрав живот, оваа симпатична бринета постојано поставува фотографии во костим за капење или топлес.

На воодушевување на машките фанови, од време на време Џулија знае да објави фотографии и на кои е целосно разголена.

На секоја нејзина фотографија може да се види работата и трудот кои ги вложила за нејзините атрибути да ги доведе до совршенство и да изгледа фантастично.

ВИДЕО: Сите подзинаа на овој вистински стриптиз на мраз

Уметничкото лизгање отсекогаш го привлекувало вниманието на публиката ширум светот, но во последно време се чини како овој спорт да е запоставен.

Меѓутоа, една лизгачка одлучила да го врати на голема сцена со нејзиниот интересен настап.

Иако многумина процениле дека ваквата точка не била пристојна за на мраз, публиката со воодушевување го следела овој настап. Една од најдобрите уметнички лизгачки на денешницата, Елизавета Туктамишева направила мал скандал, одигрувајќи сцена во која на прилично експлицитен начин почнала да се соблекува.

Во секој случај, настапот бил проследен со овации, а машкиот дел од публиката веројатно ќе започне да го следи овој спорт кој досега не му паднало напамет да го погледне.

Популарно