ФОТО: Вака се станува старалета во Македонија

Емисијата „Мода“ со Сергеј Варошлија ни беше иснпирација да „расчепкаме“ во неколку Инстаграм профили на девојки кои се издвојуваат со невкусот, а модниот критичар ги објави.

Изборот за објава падна на anamarijatanevska па да видиме.

Вака почнало се:

 

A post shared by @anamarijatanevska on

Ова се неколку фотки од лани:

 

A post shared by @anamarijatanevska on

 

A post shared by @anamarijatanevska on

 

A post shared by @anamarijatanevska on

 

A post shared by @anamarijatanevska on

За наш вкус, таму требало и да застане, но.... Еве како сега изгледа девојкава:

 

A post shared by @anamarijatanevska on

 

A post shared by @anamarijatanevska on

 

A post shared by @anamarijatanevska on

ВИДЕО: Што прави Накова во тоелет?

Старлетета што ја памтиме од учеството во реално шоу, знае да го привлече вниманието со секси фотографии и видеа по социјалните мрежи.

Александра Накова секогаш жари и пали, а овој пат сподели провокативно видео на социјалните мрежи.

ФОТО: Ова е најубавата Кумановка!

За неа велат дека е една од најубавите Македонки на социјалните мрежи, а кога ќе и ги погледнете фотографиите, ќе сфатите зошто.

Ена Трајковска од Куманово, по професија е архитект, а по изглед една од најубавите Македонки.

Повеќе фотографии погледнете на нејзиниот Инстаграм профи со клик ТУКА

Популарно