ФОТО: Популарната пејачка покажа малку повеќе

Рита Ора уште еднаш успеа да го привлече вниманието со својот изглед.

Таа на „Уницеф“ забавата се појави во долг фустан, кој одлично ѝ прилега, а сите забележале дека под него не носи долна облека.

Во еден момент додека позирала пред фоторепортерите, нејзиниот задник „ѕирна“ о под фустанот, а сите забележаа дека има совршена фигура.

ВИДЕО: Што прави Накова во тоелет?

Старлетета што ја памтиме од учеството во реално шоу, знае да го привлече вниманието со секси фотографии и видеа по социјалните мрежи.

Александра Накова секогаш жари и пали, а овој пат сподели провокативно видео на социјалните мрежи.

ФОТО: Ова е најубавата Кумановка!

За неа велат дека е една од најубавите Македонки на социјалните мрежи, а кога ќе и ги погледнете фотографиите, ќе сфатите зошто.

Ена Трајковска од Куманово, по професија е архитект, а по изглед една од најубавите Македонки.

Повеќе фотографии погледнете на нејзиниот Инстаграм профи со клик ТУКА

Популарно