ФОТО+ВИДЕО: Погледнете што носеше Јелена Карлеуша за својот роденден

Популарната фолк пејачка Јелена Карлеуша го прослави својот 40-ти роденден во Кина, каде беше заедно со сопругoт Душко Тошиќ, кој игра за кинескиот клуб “Guangžou RIF” и двете ќеркички.

Имено, балканската дива прекрасно се дотера за роденденската прослава.

Таа за својот 40-ти роденден облече елегантен бел секси фустан, а нејзините полни гради дојдоа до израз.

Карлеуша има добиено многу подароци, меѓу другото и многу рози.

Тука беа и роденденските балони.

Како го оценувате роденденскиот стил на Јелена Карлеуша?

Еве ја и снимката:

 

🎈🎈🎈

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

ФОТО: Ана објави фотографија во бикини

Пејачката Ана Станиќ која веќе влезе во петтата деценија, се соблече во бикини и ја покажа својата совршена линија.

Имено, пејачката на Инстаграм сподели фотографија од плажа и порача: „Секогаш сум последна на плажа затоа што само би гледала во море, би го слушала звукот на брановите и попат би добивала најубава попладневна боја“.

ФОТО: Сопругата на Саша Поповиќ во бикини

Јелена Карлеуша отпатувала со семејството на годишен одмор после прославата на својот 41. роденден и тоа во полн состав, затоа што сега е присутен и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ.

Меѓутоа, овој пат таа одлучила да се види и со Саша Поповиќ. На својот Инстаграм профил Карлеуша објави фотогграфија од сопругата на Саша Поповиќ во Костим за капење.

Се чини дека Карлеуша ја „убедила“ дека треба да покаже дека е во топ форма, па и сузана отвори профил, па објави слична фотографија и на својот Инстаграм профил, па иако е на почетокот од шестата деценија изгледа преубаво, а позитивни коментари само се редеа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧜‍♀️

A post shared by @ suzanapopovic69 on

ФОТО: Накова со црвена танга во вода

Првата учесничка во реалното шоу „Преживеан“, ја користи секоја прилика да го покаже извајаното тело.

Александра накова секогаш знае да го извади најдоброто од себе. Таа позираше во секси пози на базен и го крена притисокот на мажите.

Популарно