ВИДЕО: Бујната македонската пејачка провоцира на социјалните мрежи

Пејачката Марина Тошиќ го заврши својот летен одмор во Египет, а ги почасти фановите со секси фотографии и жешко видео.

По успехот на заедничкиот проект на Марина огледан во  дуетот со бугарската пејачка Димана, насловен “Нека го боли”, атрактивната русокоса во мало, ама одбрано друштво најпрвин го прослави 26-иот роденден…

Балони,  торта, свеќички и куп скапи подароци за пејачката која насмеана до уши и раскопчана до папок, блескаше од среќа и задоволство, зрачејќи околу себе сексапил.

Но тоа не е ништо во однос на она што Марина го покажа некој ден подоцна. Очигледно, најдоброто од себе го чуваше за поегзотичните дестинации на кои пејачката се најде… Монако, Монте Карло, Ница, Египет, Хургада… По работа или приватно, во женска или машка придружба, само таа знае!

За крај, облечена во секси црвено бикини, прати поздрав од плажата во Ница, со мини селфи видео кое ги буди сите сетила…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 👑Marina Toshich👑 (@marinatoshich) on

ВИДЕО(18+): Се соблече гола под тушот, зема жилет и....

Несогласувањето во Задруга околу бањата предизвикало камерата да биде поставена на место кое треба да биде најинтимното во Имагинариум. Една учесничка отворено се покажа под тушот, но никој не можеше да верува дека таа всушност го избричи стомакот.

Многу убава и секси Маја Мариновиќ го избричи стомакот на почетокот на видеото, а потоа продолжи да се капе.

Поточно, таа исто така вклучила во нејзината лична хигиена и бричење на стомакот. Без разлика дали тоа не е нешто невообичаено за нозете или пазувите, сепак, никој не го очекувал овој детал од Маја.

Популарно