ВИДЕО: Цацко со говор за ЕУ, но Блажо и Рисот го набркаа

Бубо Каров, познат во јавноста како Цацко Конопишки од „К-15“ некогаш ги исмеваше македонските политичари со пародии во култното шоу. 

Сега, кога Бубо Каров е дел од кампањата за подршка на референдумот за промена на името, следново видео има друга димензија.

ФОТО: Синот на Аркан од првиот брак објави невидена фотографија со него

Жељко Ражнатовиќ Аркан пред неколку дена ќе наполнеше67 години, а по тој повод на својот Инстаграм профил сподели фотографија од него и неговиот син Војин Ражнатовиќ.

-Денеска ќе наполнеше 67 години! (Офицерска кантина, Ердут 1993), напиша Војин кој е син на Аркан од првата негова сопруга Наталија.

Фановите се прашуваат и како ќе реагира синот на Цеца поради тоа што Аркан го однел во офицерската кантина неговиот син, додека Вељко јасно е дека беше многу поврзан со својот татко и се гордее со неговата храброст која ја наследи и ја применува на боксерските терени.

ВИДЕО: Бастијан Швајнштајгер со запуштена брада и неуредна долга коса

Последната објава на социјалните мрежи на фудбалерот Бастијан Швајнштајгер ги остави во неверување фановите поради објавеното несекојдневно видео на фудбалерот.

Имено популарниот Швајни толку многу се промени што е сигурно дека ниту неговата Ана нема да го препознае.

Станува збор за трансформација на фудбалерот за потребите на една реклама за велосипеди во која тој ја има главната улога.

Со оглед на тоа дека тој предизвика големо внимание со изгледот, очигледно е дека кампањата за оваа реклама поминала над очекуваното. 

Погледнете:

ФОТО: Елса Патаки е сопругата на најубавиот холивудски заводник

Шпанската актерка и манекенка Елса Патаки е најпозната како сопруга на згодниот актер Крис Хемсвор, но и по своите вештини за вежбање и совршената фигура, поради која често ги пополнува насловните страници.

Елса недомна на својот Инстаграм профил сподели видео на кое се гледа додека вежба на плажа во костим за капење кој ги истакнува нејзините заносни облини.

Убавата блондинка често на Инстаграм покажува ефектни вежби кои може да ги правите додека сте на плажа, а нејзините следбеници се прилично изненадени како изгледа таа со оглед на тоа дека родила три деца и има 42 години.

Парот е заедно веќе 9 години и нивната врска важи за една од најстабилните во Холивуд.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Look forward!/ mira hacia adelante! 😉

A post shared by Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential) on

Популарно